Ana Sayfa Güncel Haberler İnşaatta 1 Mayıs İşçi Bayramı

İnşaatta 1 Mayıs İşçi Bayramı

- Reklam-

Her sene olduğu gibi 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, bu yılda yine inşaat işçileri için çalışmanın gününü oldu.

Genel manada çalışanın emeğine dikkat çekilen bu günde objektiflere çalışan işçi kareleri yansıdı. Bizde sizin için inşaatlarda işçilerin nasıl bayram kutladığını göstermek istedik.

- Reklam-

1 Mayısın en ünlü karesi üstteki demirci kardeşimizin karesi aslında yıllardır hep ön planda olan, emeğin ve emekçinin maskotu demirci kardeşimiz.

Bu kare ise çokta bilinmeyen inşaat demircisi kardeşimizin ekibinden bir amcamızla beraber çekilmiş. Arkada ise 1 Mayısı kutlayanlar fonu var.

Bu fotoğraf ise 1 Mayıs 2015 tarihine ait. İnşaat işçisinin emeğinin karşılığı olan ekmeğini almak için verdiği çabanın fotoğrafı aslında.

Üstteki 2 fotoğraf ise bu gün yani 1 Mayıs 2017’de Erzurum’da çekilmiş kareler. İnşaat işçisi emekçi kardeşimiz kutlamaları selamlıyor.

Üstteki 3 fotoğraf karesi ise Batman’dan 1 Mayıs 2017 tarihine ait. Her sene olduğu gibi bu senede de Batman’da işçi ve emekçi inşaat işçisi kardeşlerimiz işlerinin ve ekmeklerinin başındalar.

 

1 sene öncesine yani 1 Mayıs 2016 tarihine gidiyoruz. Yer yine Batman ve inşaat işçisi kardeşlerimiz yine emeklerinin karşılığını alma çabasındalar. Her sene olduğu gibi işçilerin bayramı kutlu olsun. Emeğinizin karşılığı ödenemez inşaat işçileri!

Sadece inşaat işçimizin değil tüm işçilerimizin emeğinin karşılığı zor ödenir. Son karemiz de İstanbul Taksim Meydanı’nı temizleyen temizlik işçimiz olsun. İşçi Bayramımız Kutlu Olsun!

 

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

İmar Durum Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?

İmar Durum Belgesi Nedir? Arsası olan herkesin mutlaka merak edip sorduğu İmar Durum Belgesi nedir? İmar Durumu Belgesi Nasıl Alınır? sorularına bu yazımızda bir cevap...