Kullanım Koşulları

Sanal Şantiye İnşaat sektörü ve mühendislik ile ilgili haber, bilgi, doküman paylaşımı yapan bir bilgi portalıdır. Sitede oluşturulan içeriklerden yazar sahipleri sorumludur.

İçerikler ; 

Sanal Şantiye yayınlanan içeriklerin hukuka uygunluğuna özen göstermektedir. Sitede yer alan içeriklerle ilgili her türlü şikayetinizi [email protected] eposta adresine bildirebilirsiniz.

Sitemizde yazarların yazdığı yazılar siteye uygun bir yapı haline getirilip (öne çıkarılan görsel, yazı başlığı font büyüklüğü vs.) yayına alınmakta, yazı içeriğine müdahalede bulunulmamaktadır. Bu sebeple yazarların yazdığı yazılar kendi sorumluluğundadır.

Telif hakkı ihlali olduğunu düşündüğünüz yazı/resim/video vb. içerikleri bize bildirmeniz durumunda en geç 7 iş günü içinde gerekli işlem yapılarak ilgili içerik sitemizden kaldırılacaktır.

İçeriklere yapılan yorumlardan Sanal Şantiye sorumlu değildir.

Dosyalar ve dış bağlantılar ;

Kullanıcılar sayfalardan indirdikleri tüm dosyaları virüs taramasından geçirmek zorundadırlar. Sistemimizde hiçbir şekilde virüs olmamasına rağmen işletim sistemi ve programların açıklarından yararlanarak sisteme bulaşabilecek her türlü kötü yazılım için kullanıcılar kendi güvenliklerini sağlamak durumundadırlar.  Aksi taktirde sayfalarımızdan indirilen dosyalar veya dış bağlantılar için hiçbir hak talep edilemez, editör ve site sahipleri zan altında bırakılamaz, cezai yükümlülük sunulamaz.

Web sayfamızda dış bağlantılara yer verilmektedir.  Bu dış bağlantıların sayfalarımız, editörlerimiz yada site sahibi ile hiçbir alakası yoktur. Sadece tavsiye bağlantılardır.  Bu bağlantılardan dolayı oluşabilecek problemlerden dolayı hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

İlanlar

Sanal Şantiye ilan bölümünden gönderilen ilanları paylaşır. Ziyaretçi, sanalsantiye.com ile herhangi bir ilişki kurmamakla birlikte direkt olarak ilanı veren müşterinin kendisiyle iletişime geçmektedir.

Paylaşılan ilanların içeriğinin doğruluğundan ve yasalara uygunluğundan ilanı veren kişi sorumludur.

Bu sitede yayınlanan herhangi bir ilan nedeniyle oluşabilecek herhangi bir mağduriyet veya zarardan bu site ve site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Son güncelleme 26.07.2018