Sanal Şantiyeye hoşgeldiniz!

Sanal Şantiye artık daha sosyal! Nasıl mı? SanalSantiye.com’da artık kendi haberlerinizi oluşturabilir, seri ilan ekleyebilir, blog yazabilir, beğendiğiniz mimari yapıları tanıtabilir, birçok paylaşımda bulunabilirsiniz! Üstelik oluşturduğunuz içerikler 200.000’den fazla takipçisi olan olan İnşaat Mühendisliği facebook ve @Sanal Şantiye twitter sayfalarında otomatik olarak paylaşılacak, daha fazla kitleye anında ulaşma şansı bulacaksınız!
 

Sanal Şantiyeye üye olduğunuzda neler yapabilirsiniz?

Kariyer bölümünde yayınlanan ilanları takip edebilirsiniz! YENİ*

Sanal Şantiye Kariyer’e inşaat mühendisi, mimar, inşaat teknikeri mesleklerinde ilanlar verebilirsiniz. Verdiğiniz ilanlar tüm sosyal medya hesaplarımızda (+200.000 takipçi) anında paylaşılır ve aradığınız elemana çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hemen ilan vermek için tıklayın.

Blog yazabilir, haber ekleyebilir, kendi içeriğinizi oluşturabilirsiniz!

yeni-yazi-yaz

 

Blog yazınızı veya makalenizi yazmak için sağ üst menüyü kullanabilirsiniz! *İçerik oluştururken dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgi almak için tıklayın.

 

 

Soru Cevap bölümümüzde aklınıza takılanları sorabilir, önceden sorulmuş sorulara cevap yazabilirsiniz.

soru-cevap

Web sitemizdeki tüm dosya linklerine üye olmadan da erişebileceğinizi hatırlatalım.

Aklınıza takılan herhangi bir konuda veya websitemiz ile ilgili görüş, düşünce, önerilerinizi [email protected] ‘dan bize iletebilirsiniz. 🙂