Ana Sayfa Güncel Etkinlik 16. Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı

16. Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı

- Reklam-

Son yıllarda inşaat, tesisat ve doğalgaz sektöründe yapılan yatırımlar ile önem kazanan, sanayinin gelişmesiyle artan göçün konut ihtiyacını oluşturduğu endüstri şehri Bursa’da 15 yıldır düzenlenen Bursa İnşaat Fuarı, bölgenin güçlü buluşmasına bu yıl da öncülük ediyor. 

Gelişmiş kentlerde olduğu gibi Bursa ilinde de artan konut ihtiyacına paralel olarak yapılan konutlarda kullanılan inşaat malzemeleri son teknolojiler olarak yer almakta, böylece günümüz şartlarına uygun yapılar hayata geçmektedir. Kapıdan mutfağa, boyadan izolasyon malzemelerine kadar geniş ürün skalasını içinde barındıran fuar, 5 gün boyunca sektörün nabzını tutacaktır.

Bursa İnşaat Fuarı ve eş zamanlı Rising City Bursa Gayrimenkul Fuarı ile Bursa dışında Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kütahya ve Sakarya başta olmak üzere birçok ilden 250’den fazla firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile 6 ayrı salon ve açık alandan oluşan 35 bin m2 alanda hazırlanmaktadır. Geçtiğimiz yıl 23 ülkeden 58.774 kişi tarafından ziyaret edilerek sona eren fuarlar için bu yıl 30’a yakın ülkeden, 30 ilden toplam 60 binden fazla ziyaretçi hedeflenmektedir.

- Reklam-

11-15 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan ve inşaat sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte hazırlanan fuara tüm ilgililer beklenmektedir.

Fuar hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Online ücretsiz davetiye almak için tıklayınız.

Katılım formu için tıklayınız.

 

Kaynak: bursainsaatfuari.com

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri (Şubat 2020'ye özel)-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al
Önceki İçerikR
Sonraki İçerik900 Müteahhidin Yetki Belgesi İptal Edildi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Performans Analizi Nedir?

Deprem olmadan, deprem olmuş gibi yapılan hasar tespitine performans analizi denir. Betonarme bir yapıda, deprem durumunda, bazı şekil değişiklikleri ortaya çıkar. Betonda kısalmalar, çelikte uzamalar...