Ana Sayfa Güncel Etkinlik 7. Proje Yönetim Zirvesi

7. Proje Yönetim Zirvesi

Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü (UPYE) kurulduğu 2010 yılından beri Türkiye’de proje yönetim bilincini yaygınlaştırmak için Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile ortaklaşa “Proje Yönetim Zirvesi” düzenlemektedir.

Geçmişte “Farklı Açılardan Proje Yönetimi”, “Maliyet Yönetimi”, “İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma”, “Türkiye’de Gayrimenkul Sektörü”, “Kontrat Yönetimi ve İnovasyon” konularını ele alındığı ve bu sene 21 Nisan 2018 günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde 7.sinin düzenlendiği zirvenin bu yılki ana teması “İnşaat ve Gayrimenkul 4.0”.

Endüstri 4.0 devriminin Türk inşaat, taahhüt ve gayrimenkul sektörüne yansımalarının detaylı bir şekilde ele alınacağı bu önemli zirvede “Ekonomi 4.0, Şehirleşme 4.0, Finansman 4.0 ve Tasarım ve İnşaat 4.0” başlıklarıyla 4 ayrı panelde masaya yatırılıyor.

Ekonomi 4.0 panelinde global politik ve ekonomik gelişmeler, ticaret savaşları, global satranç ışığında Türk inşaat, müteahhitlik ve gayrimenkul sektörü kapsamlı bir şekilde ele alınacak. Şehirleşme 4.0 panelinde akıllı malzemeler/çözümler, akıllı yapılar, akıllı şehirler ekseninde Türkiye’de kentleşme detaylı bir şekilde tartışılacak. Finansman 4.0 panelinde kitle fonlamalar, girişim sermayesi yatırım fonları, melek yatırımcılar, gayrimenkul yatırım fonları, sermaye piyasası araçlarıyla fonlamalar, sektörde halka arzlar, teknoloji fonları ve İslami fonlar çerçevesinde yeni finansal enstrümanlar değerlendirilecek. Tasarım ve İnşaat 4.0 panelinde ise bina bilgi modellemesi (BIM), 3 boyutlu yazıcı ile üretim ve endüstri 4.0’ın Türk inşaat sektörüne yansıması tartışılacak.

Boğaziçi Üniversitesi’nin ev sahipliğindeki zirvede birbirinden değerli konuşmacılar sektörün geleceği ile ilgili fikirlerini dinleyicilerle paylaşacak.

Sektörün önde gelen paydaşlarının, üst düzey yönetici ve değerli akademisyenlerinin geniş katılımının beklendiği bu önemli zirveye katılım ücretsiz olup kayıtlar internet sitesinde başlamıştır.

Başvurmak için tıklayınız.

 

- Sanal Şantiye'ye Özel İndirimli Eğitimler (Ağustos 2020) -

- Mühendis Akademi Eğitimleri -

 

→ TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al


→ TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ MSPROJECT Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ REVIT Architecture Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ Sta4CAD Eğitimi - 40 TL Satın Al-

⇒ Sıfırdan İleri Seviye Statik Proje Okuma ve Yorumlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ istCAD 2020 ile Kazı Projesi Hazırlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Yapım İşi İhalesine Hazırlık Süreci - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Sıfırdan 2018 TBDY Göre IdeCAD v10 Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ SAP200, ETABS, Sta4CAD ile Statik Proje Eğitimi - 50 TL *YENİ Satın Al


⇒ Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al


⇒ 2018 TBDY Göre STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al


*Listedeki fiyattan farklı bir fiyat görmeniz durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ABONELİK

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ABONE OL

HAFTANIN İÇERİKLERİ

İnşaat Sektörünün Markası SANAL ŞANTİYE

2009 Yılında bilgi paylaştıkça artar prensibi ile kurulan Sanal Şantiye artık Türk Patent Enstitüsünce marka olarak tescil edilmiştir.Birlikte çıktığımız bu yolda Sanal Şantiye ismini markalaştırmanın...

Yapı denetimde çalışan İnşaat mühendislerinin ücret ve çalışma şartları iyileştirilmelidir

İnşaat sektörü ile ilgili her gün yeni olumsuz haberlerin geldiği bu zamanlarda her inşaat mühendisi topluluğu kendi çapında bir şeyler yapmaya, bu olumsuzlukları üst...

Profesyonel Akustik Çözümlerin Vazgeçilmez Adresi : Uzman Akustik

Endüstrileşmenin her geçen gün arttığı çağımızda önemli sosyal problemlerden biri haline gelen ve insan vücudunda yarattığı psikolojik gerginliğine yanı sıra birçok fizyolojik problemin de...

Üstgeçit çöktü, yol trafiğe kapandı

Hasdal Otoyolu'nda üstgeçit çöktü, yol trafiğe kapandı Eyüpsultan Hasdal’da otoyolun üzerindeki üstgeçit çöktüEyüpsultan Hasdal Otoyolu’ndaki Hasdal Kışlasının önündeki üstgeçit henüz bilinmeyen bir nedenle büyük...

SON YORUMLAR