Ana Sayfa Güncel Etkinlik Akdeniz Mimar Sinan Ödülü 2018

Akdeniz Mimar Sinan Ödülü 2018

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniveritesi ve MED 21 Programı’nın yürüttüğü, bu sene üçüncüsü verilecek olan ödül, Akdeniz ülkeleri arasında ortak kültürel zenginliği öne çıkaran mimari çalışmaları desteklemeyi amaçlıyor.

Akdeniz ülkeleri arasında ortak kültürel zenginliği öne çıkaran mimari çalışmaları desteklemek amacıyla Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniveritesi ve MED 21 Programı 2014 yılından bu yana Akdeniz Mimar Sinan Ödül Programını yürütmektedir.

Bu yıl üçüncüsü verilecek ödül programı tüm akdeniz ülkelerinden katılımın olacağı iki kategoride düzenlenecektir. Birincisi 45 yaş ve altı genç mimarların projelendirerek inşa ettikleri bir yapıyla katılacakları « Genç Mimar » kategorisi, diğeri ise son iki yılda savunulan ve başarılı olan diploma projeleriyle katılınan « Diploma Projesi » kategorisidir.

Katılım koşulları Akdeniz Mimar Sinan Ödülü resmi web sayfası www.mmsprize.com üzerinden takip edilebilir.

Başvurular 1 Haziran – 2 Temmuz 2018 tarihleri arasında resmi web sayfası üzerinden yapılabilecektir.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Perlit Madeni Kullanılarak Üretilen Beton

Perlit Madenini Beton Üretiminde Kullanıldı Perlit madeni kullanılarak üretilen beton, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından yürütülen bir proje kapsamında, Erzincan yöresinde bolca...

Anne Lütfen Ölme !