Ana Sayfa Güncel Etkinlik BIM Convention Of Eskişehir 2019

BIM Convention Of Eskişehir 2019

Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi olarak Prota Altar A.Ş. ana sponsorluğunda ve diğer paydaşlarımızla organize ettiğimiz “ESKİŞEHİR BIM KONGRESİ 2019” 16 Kasım 2019 Cumartesi günü ETO Fuar ve Kongre Merkezi Oditoryumunda gerçekleşecektir.

Yerli ve yabancı profesyonel konuşmacı katılımcılarımızın olacağı kongremizde, Endüstri 4.0 bağlamında mesleğimize yön veren BIM “Building Information Modelling” / Yapı Bilgi Modellemesi’nin nasıl ortaya çıktığı, nasıl geliştiği, geldiği son noktada sahaya nasıl yansıdığı, faydaları, ve gelecekte nereye gittiği, ülkemizde / dünyada ne kadar ve nasıl kullanılan bir yöntem olduğu üzerine konferanslar verilecektir.

Konuşmacılar, Hollanda, Avusturya, Rusya, Meksika gibi ülkelerde ‘BIM’ hakkında konuşmalar yapmış ‘MVRDV’ ortaklarından mimar MARIA LÓPEZ CALLEJA gibi BIM ( Building Information Modelling ) konusunda uzman sektörün önde gelen kişileri tarafından oluşmaktadır.

https://forms.gle/xxeLZXdyS4no3C3r9

linkini tıklayarak / kopyala yapıştır seçeneği ile veya QR kodu (tanıtım görselinde yer almaktadır.) taratarak katılım formunu doldurabilirsiniz.

     *Formu doldurduktan sonra tarafınıza onay için bir mail gelecektir. Katılım sınırlıdır.
Öğrenci : 150 kişi
Mimar : 300 kişi
Diğer : 200 kişi

     *Kongre katılım ücretini ödemeniz halinde kaydınız tamamlanmış olacaktır.
Öğrenciler için 50 TL
TMMOB Mimarlar Odası Üyeleri için 100 TL
Diğer Katılımcılar için 150 TL dir.

     * Kongre Katılım Ücretine, Şehir Merkezinden Kongre Salonuna sabah ve akşam olmak üzere 2 kez servis, öğlen kumanyası ile 2 kahve molası ve simültane kulaklık (eş zamanlı tercüme için) kullanım ücreti dahildir.

     *Kongrede 3 oturumcu İngilizce konuşma yapacaktır. 3 oturumcu Türkçe konuşma yapacaktır.

     *Katılımcılara kongre günü katılım belgesi verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Cami İnşaatında İskele Çöktü, İnşaat Mühendisi Altında Kaldı!

Gaziantep'in Akkent Mahallesi'nde inşa edilen caminin kubbe kısmının altında kurulan ahşap iskele çöktü. Olayın ardından bölgeye çok sayıda arama kurtarma, sağlık ekipleri ve güvenlik...