17 Ocak 2020
Ana Sayfa Güncel Etkinlik Civil Career 2016 26-27 Kasım'da!

Civil Career 2016 26-27 Kasım’da!

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü’nün düzenlediği Civil Career 26-27 Kasım tarihlerinde sekizinci kez inşaat mühendisi ve mimar adaylarıyla buluşmaya hazırlanıyor!

Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü organizasyon takvimine 2009 yılında dahil olan Civil Career’ın ilki 21 Kasım 2009 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Etkinlik adını, kalıp olarak İngilizcede bulunmayan; fakat inşaat mühendisliğinin İngilizce karşılığı olan “Civil Engineer” ile kariyer günleri anlamına gelen “Career Days” sözcüklerinin birleşiminden almaktadır. Başarıyla gerçekleştirilen ilk etkinliğin ardından hocalarımız ve yönetim kurulumuz ortak bir karara varıp Civil Career’ı BÜYAP’ın geleneği haline getirmiştir. İnşaat sektörünün önde gelen firmalarının yöneticilerini Türkiye çapındaki inşaat mühendisi ve mimar adaylarıyla seminer çatısı altında buluşturan etkinlik, bu özelliğiyle kariyer günleri kategorisine girmektedir. Civil Career’ın başlıca karakteristik özellikleri ise; Sektördeki yenilikler veya giderek önemi artan konular ele alınmaktadır. Böylelikle organizasyon yönlendirici bir rol üstlenmekte, öğrencilerdeki sektöre dair bilinci arttırmaktadır. Konuşmacılar inşaat mühendisliğine dair teknik konulara da değinmektedirler. Böylelikle organizasyon eğitici bir rol üstlenmekte, katılım sonrası verilen sertifikayla da bu eğitimi tescillenmektedir. Civil Career’da konferans aralarında ve program sonunda çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir. Böylelikle organizasyon bütünleyici bir rol üstlenmekte, katılımcıları kaynaştırarak meslektaşlar arasındaki bağları kuvvetlendirmektedir. Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü olarak misyonlarımızdan biri de, Civil Career’ın katılımcı sayısını her geçen yıl arttırmak ve uluslararası bir konuma getirmektir.

- Reklam-

civil-career-2016-afis-min

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak, geçmiş yıllara göz atmak ve bizi daha yakından tanımak istersen http://civilcareer.org adresini ziyaret edebilirsin!

- Advertisement -

Facebook adresi:

https://www.facebook.com/civilcareer/

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
İnş.Müh.Mustafa AKSU
İnş.Müh.Mustafa AKSUhttps://www.sanalsantiye.com
Sanal Şantiye'nin kurucusu, İnşaat Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here