Ana Sayfa Blog Foton Dergisinin Yeni Sayısı Yayında!

Foton Dergisinin Yeni Sayısı Yayında!

IEEE Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Topluluğu tarafından ücretsiz olarak yayınlanan bilim ve teknoloji dergisi Foton’un yeni sayısı yayınlandı !

Geçtiğimiz günlerde beşinci sayısını yayınlanan Foton, bu sayısında bilim, teknoloji ve girişimciliğin yani sıra sosyal konulara yer vererek, dergide geniş bir konu çeşitliliği sağlamış. Birbirinden değerli, alanında uzman 25 farklı yazar tarafından derginin içeriği hazırlanmış.

 

Yazarların listesi bu şekilde:

Foton#5 :


Ulaşamayanlar buraya tıklayarak dergiyi inceleyebilir.

Derginin geçmişte yayınladığı dört sayıyı da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

IEEE Nedir ?

IEEE dünyanın en büyük teknik organizasyonudur.  Uluslararası bir yapısı olan IEEE, 160 ülkede 426.000’den fazla üyesiyle kar amacı olmadan mühendislik alanında çalışmalar yürütür. IEEE tüm dünyada Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği yayınlarının yaklaşık %30’unu tek başına yayınlamaktadır. IEEE’ nin öğrenci ayağı Türkiye’ de 100’den fazla üniversitede mevcuttur.

Foton Nedir?

Foton, IEEE Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Topluluğu Yayın ve Tasarım Komitesi tarafından ücretsiz olarak yayınlanan bilim ve teknoloji dergisidir. Derginin şuanda yayınlanan beş sayısı bulunmaktadır.

Foton

instagram.com/ieeebaunfoton

IEEE Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Topluluğu

facebook.com/ieeebaunsb

twitter.com/ieeebaunsb

instagram.com/ieeebaunsb

linkedin.com/company/ieee-balikesir-university-student-branch/

Artun Taha SU
Artun Taha SU
Balıkesir Üniversitesi || Bursa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Zemin Sınıflandırması Testi (Kendinizi Deneyin!)

Zeminlerin sınıflandırılması ile ilgili testimiz yayında! Testimiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın! Hazırsanız; TEST BAŞLIYOR Bilgilerinizi taze tutmak adına zemin sınıflandırılması ile ilgili yazıma...