18 Ocak 2020
Ana Sayfa Blog Her Şeye Baştan Başlamış Olsanız Bile Başarıya İnanmanız Gereken Sebep

Her Şeye Baştan Başlamış Olsanız Bile Başarıya İnanmanız Gereken Sebep

Öncelikle, herkese merhabalar. Her şeye baştan başlamış olsanız bile başarıya inanmanız gereken sebep nedir? Bu yazıda herkesin kendinden bir şeyler bulacağına inandığım cümleler paylaşmaktayım. Keyifli okumalar.

- Reklam-

Not: İçerik genel anlamıyla Get Hired sitesine konuşan, kariyerinde ani bir kararla yön değişikliği yapmış Andrew Seaman tarafından yazılmıştır. Tırnak içi dışındaki cümleler şahsıma aittir.

“Gazeteci olarak eğitimim beni siyaseti kapsayan bir yaşam için hazırladı. Kolejden mezun olduktan kısa bir süre sonra rotayı, on yılı aşkın bir bölümünü sağlık ve tıpla ilgili olarak harcayarak değiştirdim. Şimdi, elbette, zamanımın çoğunu modern iş araştırması hakkında bilgi edinmek ve raporlamak için harcıyorum. Amerika’yı yeniden keşfetmek (reinvent) hayatımda hep işleyen bir tema olmuştur.

Ailemi ve arkadaşlarıma, farklı bir yoldan başlamak için hiçbir zaman geç kalınmadığını gösterdim. İçinizi kemiren ve asla söndüremeyeceğiniz bir ateşi görmezden gelmeyi bırakmanın sizi başarıya ulaştıracağını gördüm. Kolay olmadığını bilmeme rağmen, mümkün olduğunu hayat bana hep gösterdi.“

- Advertisement -

Öncelikle bilmeniz gereken asla geç olmadığıdır. Ve şunu da bilmeniz gerekir ki, bu kariyer dönemeçleri, yol ayrımları neticesinde birçok insan başarı kapısına ulaşmanın farklı yollarını buluyor. Kapıya ulaştık,  peki nasıl açacağız? Bu başarı kapısının anahtarı eğitim. Bir konuya tutkuluysanız o konuda kendinizi geliştirin, o kadar seviyorsunuz tutkuyla bağlısınız, onun hakkında her şeyi öğrenmek istemez misiniz? Kendinizi bu noktada sorgulayın…

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
İnş.Müh.Nurten Gençtanır
İnş.Müh.Nurten Gençtanır
2019 Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu. Kitap kurdu, bilgi aşığı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here