Ana Sayfa Güncel İnşaat Mühendisi İş Bulamadığı İçin Hayatına Son Verdi

İnşaat Mühendisi İş Bulamadığı İçin Hayatına Son Verdi

Çorum ilinde yaşayan inşaat mühendisi Abdullah Kaan Özbağ (27), park edilmiş otomobilinde silah ile hayatını sonlandırdı. Özbağ’ın yakınları iş bulamadığı için bunalıma girdiğini belirtti.

Abdullah Kaan Özbağ’ın (27) yakınları kendisinden haber alamayınca karakola kayıp başvurusunda bulundu. Başvurunun ardından, Çomar Barajı yakınlarında park edilmiş bir otomobilin içinde hareketsiz bir erkeğin durduğunu gören çevre sakinleri jandarmaya ihbar etti. Olayın ardından bölgeye sağlık ekipleri ve jandarma geldi. Sağlık ekipleri yaptığı inceleme sonucunda, silah ile intihar ettiği belirlendi. Yapılan incelemelerin ardından olay yerinde bulunan Özbağ’ın cansız bedeni Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim-Araştırma Hastanesi’nde bulunan morga kaldırıldı.

Çorum merkezine bağlı Mustafa Çelebi Köyünde, İnşaat mühendisi olan Abdullah Kaan Özbağ’ın (27) gözyaşları ile toprağa verildi.

Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

2 YORUM

  1. bu haber ile ilgili bu kardeşimizin samimi bir arkadaşından bana gelen bilgiye göre maddi bir sıkıntı yaşamıyordu hatta kendi işini yapıyordu.başka nedenlerden dolayı böyle bir şey yaptığını söyledi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Termik Santrallerdeki Atık Küllerden Endüstriyel Ürün Üretildi

Sema Tekeli - NİĞDE (İHA) - Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından termik santral atıklarından üretilen Geopolimer Kompozit Malzeme, küresel atığı hapsetmesi özelliği...