Ana Sayfa Güncel Etkinlik Mimarlıkta Sayısal Tasarım Sempozyumu 2018

Mimarlıkta Sayısal Tasarım Sempozyumu 2018

- Reklam-

Türkiye’deki mimari tasarımda sayısal araştırmalar üzerine yapılan akademik çalışmaların sunulacağı ve sergileneceği, “Dönüştürülebilir Mekanlar” temalı XII. Mimarlıkta Sayısal Tasarım Sempozyumu 21–22 Haziran 2018 tarihlerinde Isparta’da yapılacak.

Süleyman Demirel Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan sempozyum, dünyada hızla ilerleme gösteren sayısal tasarım çalışmalarına Anadolu’da yer alan üniversitelerin de entegre olması açısından büyük önem taşıyor. Yerli ve yabancı davetli konuşmacıların tematik sunumlarının yer alacağı sempozyumun açılış sunumu, uzmanlık alanı çocuk/genç ve yetişkin psikiyatrisi olan Prof. Dr. Yankı Yazgan tarafından yapılacak. Sayısal tasarım araştırmaları üzerine çalışan akademisyenler, yurt dışı ve yurt içinden davet edilen konuşmacılar, sektörün önde gelenleri, disiplinlerarası çalışmalar yapan araştırmacılar ve paydaşlar, çalışmalarını Süleyman Demirel Üniversitesi’nde katılımcılarla paylaşacak.

Tanıtım Broşürü

Etkinlik Programı

- Reklam-

 

 

 

 

 

 

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri (Şubat 2020'ye özel)-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

İran’daki deprem Van’da can kaybına yol açtı

İran’da meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki deprem Van’da 3’ü çocuk 9 kişinin hayatını kaybetmesine yol açtı. Başkale ilçesine bağlı Kaşkol, Güvendik ve Gelenler mahallelerinde hasar meydana...