Ana Sayfa Güncel Etkinlik Mimarlıkta Sayısal Tasarım Sempozyumu 2018

Mimarlıkta Sayısal Tasarım Sempozyumu 2018

Türkiye’deki mimari tasarımda sayısal araştırmalar üzerine yapılan akademik çalışmaların sunulacağı ve sergileneceği, “Dönüştürülebilir Mekanlar” temalı XII. Mimarlıkta Sayısal Tasarım Sempozyumu 21–22 Haziran 2018 tarihlerinde Isparta’da yapılacak.

Süleyman Demirel Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan sempozyum, dünyada hızla ilerleme gösteren sayısal tasarım çalışmalarına Anadolu’da yer alan üniversitelerin de entegre olması açısından büyük önem taşıyor. Yerli ve yabancı davetli konuşmacıların tematik sunumlarının yer alacağı sempozyumun açılış sunumu, uzmanlık alanı çocuk/genç ve yetişkin psikiyatrisi olan Prof. Dr. Yankı Yazgan tarafından yapılacak. Sayısal tasarım araştırmaları üzerine çalışan akademisyenler, yurt dışı ve yurt içinden davet edilen konuşmacılar, sektörün önde gelenleri, disiplinlerarası çalışmalar yapan araştırmacılar ve paydaşlar, çalışmalarını Süleyman Demirel Üniversitesi’nde katılımcılarla paylaşacak.

Tanıtım Broşürü

Etkinlik Programı

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Volkswagen Türkiye Fabrikasının Yeri Belirlendi!

Hangi ülkeye yatırım yapacağı uzunca bir zamandır konuşulan Volkswagen Türkiye fabrikası için yerini belirledi. Devlet yetkilileriyle yapılan görüşmelerin sonrasında yatırım kararı alan Alman firmasının...