Sürdürülebilir bir çevre için atık yönetimi, çok büyük önem taşımaktadır. Bu konu ile ilgili çözüm bulmak için gereken özelliklere sahip misin?

Atık yönetiminin sürdürülebilir bir çevre için önemi elbette çok büyük. Sika Türkiye bu konu ile ilgili çözüm bulmak için Building Future adı altında  bir proje yarışması başlattığını duyurdu. “Sika olarak yaratıcı fikirlere sahip olan coşkulu gençler arıyoruz!” sloganı ile yola çıkan Sika Türkiye, yarışmayı kazanan kişinin projesini gerçekleştirme fırsatı sunacak!  Böylelikle yarışmayı kazanan, alanında uzmanlaşmış Sika ekibi ile birlikte çalışma fırsatı yakalayacak. Benim projem geleceği inşa edecek diyorsan Building Future yarışmasına hemen katıl!

Sika’nın yarışma ile ilgili açıklaması:

BUILDING FUTURE
Sika, sürdürülebilir bir gelecek için yol gösterici olmaya kendini adamıştır.

Sürdürülebilir bir çevre için atık yönetimi, çok büyük önem taşımaktadır. Bu konu ile ilgili çözüm bulmak için gereken özelliklere sahip misin?

Sika olarak yaratıcı fikirlere sahip, coşkulu gençler arıyoruz! Elimizde geri dönüştürülmek üzere bekleyen bolca agrega, beton küp numuneleri ve binlerce Sika ürünü var!

Proje yarışmamızı kazanan kişiye Sika Türkiye olarak, projesini hayata geçirme fırsatı sunacağız. Böylelikle alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile birlikte çalışma fırsatı bulacaksın. Benim projem geleceği inşa edecek diyorsan aşağıdaki bilgileri doldur. Geleceği inşa etme şansını yakala.

Projen ile ilgili kısmı doldurduktan sonra bizimle yaratıcı projeni anlattığın videonu da paylaşmayı unutma!

Proje hakkında detaylı bilgi almak için ve yarışmaya katılmak için başvuru formu aşağıdadır:

https://tur.sika.com/tr/group/Building-Future0/formlar.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here