Ana Sayfa Reklam TMS Kalıp ve İskele'ye Teşekkürler

TMS Kalıp ve İskele’ye Teşekkürler

- Reklam-

Katar’da gezimiz sırasında desteklerini bizden esirgemeyen TMS Kalıp ve İskele çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyoruz. TMS Tüfekçioğlu Mühendislik Sistemleri’nin kısaltılması ve görünen o ki artık bir dünya markası olmak yolunda ilerliyor. Özellikle Katar gezimiz boyunca incelediğimiz yapılara sağladığı mühendislik desteğine hayran kaldık.

TMS yurt içi pazarında etkin bir paya sahip, bunun yanı sıra dünya piyasasında da söz sahibi olmak için ülkemiz adına var gücüyle çalışıyor. TMS Katar ise bunun en büyük adımı. Katar’ın en büyük yerel firması Al JABER’in, kalıp ve iskele sistemlerinde çözüm ortağı. Katar Metrosu inşaatında yoğun bir çalışma içerisinde ve bu çalışma ile birlikte dünyaca ünlü yabancı firmalara kafa tutar vaziyette. Bu başarının kolay olmadığını düşünüyor ve Türkiye adına harika işler başardıklarına bire bir şahit olduk. Gezimiz sırasında yeni işler kovaladıklarını ve Türkiye’ye prestij kazandıracak projelerde ”Bizde Varız” sesini gür sesle haykırdıklarını söyleyebiliriz. TMS Katar, sadece Katar’da var olan işlerde değil, tüm Ortadoğu ve Körfez Ülkelerinin merkezi durumunda. Bu bağlamda gezimiz sırasında bir çok iş için başarılı ve planlı operasyonlar gerçekleştirdiklerini gördük. Tabi bu başarı kolay gerçekleşmiyor, ekip ruhu ve başarı azminin TMS Katar üzerinde süper bir etkisi var. Adeta bir aile yapısında tüm iş arkadaşları görevinde uzman ve işini titizlikle takip eder vaziyette.

- Reklam-

Sanal Şantiye olarak, bir Türk firmasının yurt dışında bu denli başarılı olmasının harika olduğunu düşünüyoruz. TMS Katar Ekibinin bayrağımızı başarıyla dalgalandırdığını görmek bizi oldukça onurlandırdı. Gezimiz sırasında bize her türlü desteği sağlayan TMS Katar ekibine ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Teşekkürler,

TMS Kalıp ve İskele

Adres: Şerifali Mah. Kızkalesi Sk. No:16 Ümraniye-İstanbul-TÜRKİYE
Telefon: 44 44 TMS
Telefon: +90 216 313 96 66
Fax: +90 216 313 71 51
E-mail: [email protected]
Web: www.tms.tc

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnşaat Yüksek Mühendisi / İSG Uzmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Kombi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey: Nasıl Seçilir, Neye Dikkat Edilir?

Kombi Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey: Nasıl Seçilir, Neye Dikkat Edilir?   Yaşam alanlarınızı ısıtmak ve sıcak su ihtiyacınızı karşılamak için kombilere ihtiyaç duyulur. Mekanın ihtiyaçlarına...