Ana Sayfa Güncel Etkinlik Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (16-17 Ekim)

Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (16-17 Ekim)

Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (TÜMFAK) üçüncüsü düzenlenen, 70’ten fazla şirketin katıldığı, 133 farklı üniversiteden 7000’den fazla öğrenciyi ve mezunu bir araya getiren, mühendislik mesleğine özel, ilk ve tek kariyer fuarıdır. Üçüncüsü düzenlenen ilk ve tek kariyer fuarının bu  yıl ev sahipliğini 16-17 Ekim 2017′ de Vodofone Park yapacak. Fuara katılım ücretsizdir.

 

TÜMFAK’a neden katılmalıyım ?

Stant Ziyaretleri

Birçok sektörün önde gelen firmalarının standlarında ziyaretçilerle tanışmak için bekleyen insan kaynakları yetkilileri var. Yetkililerden bilgi alıp, sulabilicek kariyer fırsatlarını öğrenip, staj veya iş başvuru yapabilirsin.

İş ve Staj Mülakatları

Şirketlerin önceden YEP (Yetenek Platformu) üzerinden yayınladıkları iş ve staj ilanlarına başvurup, belirtilen saatte ve locada yerini alman yeterli. Şimdiden başarılar!

Çay Saatleri

Üst düzey şirket yöneticilerine merak ettiğin soruları sorup, tecrübelerinden faydalanabilir, kısacası sohbet edebilirsin.

Atölye Çalışmaları

Firmaların planladıkları atölye çalışmalarına katılabilirsin. Bu çalışmalarda mühendislik becerilerini segileyebilirsin. Örneğin bir telefonu veya motoru parçalayıp tekrar eski haline getirmek gibi.

Örnek Olay Çalışmaları

Bu etkinlikte firmalar senin gerçek bir sorunda senin çözümüne göre bakış açını test ediyor. Burada çözüm alternatifleri üretebilir, yaratıcılığını konuşturabilir, iş hayatında karşılaşılan konuları deneyimleyebilirsin.

Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı 16-17 Ekim’de Vodafone Park’ta

Ücretsiz

Kayıt olmak için tıklayın.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Artun Taha SU
Artun Taha SU
Balıkesir Üniversitesi || Bursa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Altın Zeybek göleti su tutmaya başladı

Doğu Biga Madencilik tarafından yapımı üstlenilen Altın Zeybek-2 göletinin yapımı tamamlandı. Yöre köylerinin içme ve kullanma suyu ihtiyacı ile Kumarlar havzasında sulama ihtiyacını karşılayacak...