Ana Sayfa Kütüphane Staj Ulaştırma Staj Defteri - Yağmur Şengül

Ulaştırma Staj Defteri – Yağmur Şengül

Ulaştırma Staj Defteri

Okuduğum üniversitede “Staj dosyası iç sayfa düzeni” bölümünde “Çalışma sayfası 40 sayfa olacak” diye belirtilmiş. Zaten staj defterimiz 40 sayfa olacak şekilde basılır, elle doldurulur.

Ulaştırma Staj Defteri yazarken elimdeki deney ve projelendirme raporlarına yer vermek istedim. Bunları fotoğraf halinde koyarsam hem okunmayacaktı hem de sayfa sayısını aşmış olacaktım. Bu nedenle, üniversite hayatım boyunca not paylaşımı ve saklama konusunda sıkça faydalandığım  Office Lens” ve Camscanner uygulamalarını kullanarak raporları taratıp belge haline getirdim. Bu belgeleri de QR Code Generator sitesinden koda aktardım.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yalnız şunu da belirtmeliyim bu siteden giriş yapıp düzenlediğiniz QR kodlarının 14 günlük deneme süresi var. Bu nedenle şu an okutulduğunda belgeler açılmıyor. Eğer siz de defterinizde ya da herhangi bir belgede QR kodu kullanmak istiyorsanız QR Tarayıcı uygulamasını kullanabilirsiniz.

Ulaştırma staj defterime aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.👇🏻

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Microsoft Japonya’da Haftada 4 gün çalışarak verimi yüzde 40 arttırdı

2019 ağustos ayı itibari ile, Japonya'da haftalık çalışma süresini 4 güne indiren Microsoft Japonya, haftada 4 gün çalışma denemesinin sonuçlarını açıkladı. Microsoft Japonya çalışanlar tarafından...