Ana Sayfa Güncel Etkinlik Yapı Günleri'18 Yaklaşıyor!

Yapı Günleri’18 Yaklaşıyor!

Dokuz Eylül Üniversitesi Yapı Topluluğu (DEYAP) tarafından düzenlenen Yapı Günleri’18, yapı sektörünün liderlerini 8-10 Mart tarihlerinde DEÜ Mühendislik Fakültesi’nde ağırlayacak.

“Sektörün önde gelenleri, senin için burada!” sloganıyla, DEÜ Mühendislik Fakültesi ev sahipliğinde üçüncüsü düzenlenen Yapı Günleri süresince, inşaat sektöründe dünya çapında projelerde yer almış ünlü isimler deneyimlerini aktaracak ve projeleri hakkında soruları cevaplayacak.

Geçen yıl Türkiye’nin dört bir yanından farklı dallarda 800’ün üzerinde öğrenciyi ağırlayan Yapı Günleri’nin bu sene de büyük ilgi görmesi bekleniyor.

İnşaat mühendisliği, mimarlık ve inşaat sektörü ile ilgili alanlarda eğitim gören öğrencilere ve öğrenmekten vazgeçmeyen herkese hitap eden Yapı Günleri’18, sektörde yer alan diğer profesyonelleri tanımak ve ağ kurmak için önemli bir fırsat sunuyor.

Takımınla Gel, Yarışmayı Kazan

Etkinlik kapsamında 9 Mart Cuma günü, öğrencilerin arkadaşlarıyla birlikte katılabilecekleri bir yarışma düzenlenecek. Yarışmayı kazanan takıma ev sahibinin sürpriz bir ödülü olacak.

10 Mart Cumartesi günü ise katılımcılar, Türkiye’nin ilk cittaslow’u Sığacık’ı etkinlik kapsamında gerçekleşecek özel turla ziyaret edebilir ve daha önce tatmadıkları lezzetleri deneyebilirler.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayınız.

 

Kaynak: yapigunleri.org

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Cari İşlemler Hesabı Ağustos’ta 2,6 Milyar Dolar Fazla Verdi

Cari İşlemler Hesabı Ağustos 2019 Merkez Bankası, cari işlemler hesabı ağustos ayında 2,6 milyar dolar fazla verdi. 12 aylık dönemde cari fazla 5,1 milyar dolar...