Ana Sayfa Güncel Etkinlik 3. İnşaat Yönetim Zirvesi | 13 Nisan’da İstanbul'da

3. İnşaat Yönetim Zirvesi | 13 Nisan’da İstanbul’da

Geleceğin İnşaat Yönetimi mantığı çerçevesinde yapılan Zirve’de konu edilecek alanlar; “Veri Görselleştirme, Modüler İnşaat, Yalın İnşaat Yönetimi, Büyük Veri,  BIM, Raporlama İnşaatta Dijitalleşme ve Coğrafi Konum”, gibi sektörün çalışma tarzı ve stiline yönelik farklılık yaratacak eğilimler konuşulacak. Her yaştan ve her meslekten kişilerin iştirakiyle katılımın oldukça fazla olması bekleniyor.

3.kez düzenlenecek olan ve Sanal Şantiye’nin İletişim Sponsoru olduğu İnşaat Yönetimi Zirvesi, 13 Nisan Cumartesi günü İstanbul Hilton Kozyatağı Hotel’de gerçekleşecek. Zirve, İstanbul Proje Yönetimi Derneği (İPYD) tarafından düzenleniyor. Etkinlikte, teknolojide ki hızlı ilerleyiş, teknolojinin hayatımızda ne kadar önemli bir yer edindiği ve teknolojik gelişmelerle ne kadar entegre olabildiğimiz gibi konular masaya yatırılıyor. Etkinlik, Dinamikler Kongresi’nin ardından inşaat sektörünün nabzını tutacak kadar önem kazanmış durumda.

İnşaat Yönetimi Zirvesi Farklılık Yaratacak

Zirve’de “Yalın İnşaat Yönetimi, Modüler İnşaat, Raporlama, İnşaatta Dijitalleşme, BIM, Büyük Veri, Veri Görselleştirme, Coğrafi Konum’’ gibi sektörün çalışma stilinde farklılık yaratacak eğilimler konuşulacak. Zirveye katılanlar, akademik anlamda saygın kişiler olduğu gibi sektörde tecrübelerini aktaracak deneyimli çalışanların katılımıyla oldukça fayda sağlayabiliyor. Yerli ve yabancı katılımcılarla birlikte zirvede oluşan beyin fırtınası, organizasyonun ilerleyen yıllarda da devam edeceğine işaret ediyor.

Zirveye katılmak isteyenlerin web sitesindeki  katılım formunu doldurmaları gerekiyor. İnşaat sektöründe ki gelişmelerden haberdar olmak isteyen, yeni teknolojiden geri kalmadan uzman görüşlerini dinlemek isteyen herkesin, başvuru formunu doldurarak zirveye iştirak etmeleri kendileri açısından oldukça faydalı olacaktır. Kayıtlarını 1 Şubat tarihine kadar yapan kişiler erken katılım avantajlarını da değerlendirmiş olacaktır.

3. İnşaat Yönetimi Zirvesi Konumu

3.İnşaat Yönetim Zirvesi Katılım Bedelleri 

  • 1 Şubat’a kadar 250 TL
  • 15 Mart’a 350 TL
  • 12 Nisan’a 450 TL
  • Kongre Günü 13 Nisan 550 TL

Zirve katılım formu için tıklayın.

Detaylı bilgi, konuşmacı listesi ve kayıt için: www.dinamikler.org/insaat.asp adresini ziyaret edebilirsiniz.

Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Binalar Kaç Büyüklüğündeki Depreme Karşı Tasarlanıyor?

Bu yazının belli bölümlerini sıradan bir vatandaş anlayabilirken, belli bölümlerini ise sadece teknik elemanlar anlayabilecek. Teknik elemanlardan kastım, mühendisler ve mimarlar. Bu yazıda, çoğu mimar/mühendislerin...