Ana Sayfa Güncel Etkinlik 3. Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller Fuarı

3. Uluslararası Karayolları Köprüler ve Tüneller Fuarı

Fuarın Resmi Adı: 3. ULUSLARARASI KARAYOLLARI, KÖPRÜLER VE TÜNELLER İHTİSAS FUARI / 3RD INTERNATIONAL ROADS, BRIDGES AND TUNNELS FAIR
Fuarın Tarihi: 3 – 6 Ekim 2018
Fuarın Yeri: İstanbul Kongre Merkezi
Resmi Açılış: 3 Ekim 2018 Saat: 11.00
Fuar Ziyaret Saatleri: 3 Ekim 2018 Saat: 10.00 – 19.004 Ekim 2018 Saat: 10.00 – 19.00

5 Ekim 2018 Saat: 10.00 – 19.00

6 Ekim 2018 Saat: 10.00 – 19.00

Sergileme Alanı: 10.060 m2 kapalı alan
Beklenen Katılımcı Firma Sayısı: 200
Beklenen Ziyaretçi Sayısı: 6.500
Sergi Katılımcı Firma Profili: Karayolları, Köprü ve Tünel Proje, Yapım, Müşavirlik, İşletme Hizmetleri, Kamu Kuruluşları, Yüklenici Firmalar, Alt Yüklenici Şirketler, Makine, Malzeme ve Ekipman Sağlayıcıları, Teknoloji Üreticileri ve Hizmet Kuruluşları.

 

Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü (AYGM) ‘3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin en kapsamlı sunumunu 3-6 Ekim’de İstanbul’da gerçekleşecek Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda yapacak.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı himayesinde düzenlenen fuarın yapımcısı MCI Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Yavuz Tümer, İstanbul’da günde 6,5 milyon kişinin kullanması planlanan, hem karayolu hem demiryolu geçişleri bulunacak Büyük İstanbul Tüneli’nin büyüklüğü ve kapsamıyla dünyada ilk olacağını belirtti.

Büyük İstanbul Tüneli’nin sadece ülkemizde değil dünyada da merakla beklendiğini kaydeden Tümer, sözlerine şöyle devam etti:
“Ülkeler pür dikkat mega projelerimizi izliyor. 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli şüphesiz en çok dikkati çeken projelerimizden biri. Bu nedenle Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı kapsamında AYGM’nin gerçekleştireceği sunum tüm sektör yetkilileri için oldukça önemli. Katılımcılar, projenin tüm detayları hakkında bilgi sahibi olacak. Bunun yanı sıra bu çok önemli fuarda müteahhitten, mühendise; malzeme, teçhizat üreticisinden, imalatçıya ve tedarikçiden, müşavire pek çok sektör yetkilisi ulusal ve uluslararası proje uygulayıcıları ile bir araya gelme fırsatı bulacak.”
“Kıtaların buluştuğu yer” parolasıyla bu yıl uluslararası boyutta düzenlenen 3. Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı, 3 – 6 Ekim 2018’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

“Kıtaların Buluştuğu Yer” Asya’yı Avrupa’ya bağlayan en önemli noktalardan biri olan İstanbul’da gerçekleşecek fuarın mottosu, amacı en uygun şekilde anlatan “Kıtaların Buluştuğu Yer” olarak belirlendi. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük metropolü olup, ülkede merkezi bir noktada yer alarak Asya’daki birçok şehri yollar, köprüler ve tüneller aracılığıyla Avrupa’ya bağlıyor. Tam anlamıyla “Kıtaların Buluştuğu Yer” olan İstanbul’da düzenlenecek olan fuar, hizmetin bütün noktalarını kapsayarak; kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, yükleniciler, taşeronlar, makine, malzeme ve ekipman sağlayıcıları ulusal ve uluslararası şirketlerin buluştuğu büyük ve önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

Fuarın Yeri

İstanbul Kongre Merkezi, dünya standartlarında teknolojik altyapısı, deneyimli kadrosu ve misafirlerine sunduğu benzersiz hizmet kalitesi ile uluslararası kongre ve organizasyon merkezidir.

8 kat ve 120.000m2‘lik alana sahip olan İstanbul Kongre Merkezi, ulusal ve uluslararası kongreler, konferanslar, sempozyumlar, şirket toplantıları, fuarlar, sergiler, konserler, müzikaller, tiyatro ve film galaları gibi her türlü sosyal, kültürel ve profesyonel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Ulaşım

TAKSİ
Havalimanlarından İstanbul Kongre Merkezi’ne taksi ile gelmek isteyenler için varış süreleri aşağıda yer almaktadır:

Atatürk Havalimanı (Avrupa Yakası) 45 dakika

Sabiha Gökçen Havalimanı (Anadolu Yakası) 55 dakika

METRO
M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattı kullanılarak Osmanbey veya Taksim durağından İstanbul Kongre Merkezi’ne kolayca ulaşılabilir.

Osmanbey ve Taksim metro durakları İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 7 dakikalık yürüme mesafesindedir.

F1 Taksim – Kabataş füniküler hattı kullanılarak Taksim durağından İstanbul Kongre Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir.

METROBÜS
Mecidiyeköy durağından metro veya otobüs aktarması ile İstanbul Kongre Merkezi’ne ulaşım sağlanılabilir.

OTOBÜS
Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi birçok merkezi lokasyondan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlanmaktadır. TRT İstanbul Radyosu otobüs durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

DOLMUŞ
Beşiktaş-Harbiye dolmuş hattı ile, Beşiktaş Vapur İskelesi karşısından, Harbiye Caddesi’ne ulaşım sağlanmaktadır.
Harbiye Dolmuş Durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne yaklaşık 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.

OTOPARK
İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek organizasyonlar esnasında hizmet alınabilecek otoparklar:

NİŞANTAŞI İSPARK KAPALI OTOPARKI – 275 ARAÇ

HİLTON OTEL KAPALI OTOPARKI – 500 ARAÇ

TÜNEL İÇİ KAPALI OTOPARK – 700 ARAÇ

 

İndirimler

Türk Hava Yolları “Road2Tunnel” ‘nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak “056TKH18” ile ilerleyebilirsiniz.

Bu fuarı google takvimler’e eklemek için tıklayın

Fuar Broşürünü indirmek için tıklayın.

Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

En Çok Bilinen 7 Farklı Baraj Çeşidi

Baraj, su akışını kısıtlayan veya durduran; su baskınlarını engelleme, sulama, enerji üretimi, endüstriyel ürün üretimi ve daha bir çok amaçla kullanılan yapılardır. Kullanım amacına...