UYAK2018 | 4. Uluslararası Yeraltı Kazıları Sempozyumu ve Sergisi
13-14 Eylül 2018, İstanbul
Yeraltı yapıları, kazı ve destekleme teknolojilerindeki son gelişmeler, tünelcilik ve madencilik sektörlerindeki yeraltı kazılarıyla ilgili yeni çözümler ile uygulamaların derlenmesi ve sektör paydaşlarının bir araya gelmesi ihtiyacı ile dördüncüsünü düzenlediğimiz UYAK2018 4. Yeraltı Kazıları Sempozyumu ve Sergisi 13-14 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul’da Hilton İstanbul Bosphorus Kongre ve Sergi Merkezi‘nde yapılacaktır.
UYAK2018’in temel amacı tünelcilikte ve madencilikte yeraltı kazıları ve yapıları alanında çalışma yürüten sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirmek ve konunun bilimsel ve teknik olarak irdelenerek meslektaşlarımız ve sektörün gelişimine katkıda bulunmaktır.
UYAK2018 Sempozyumu; İTÜ Maden Fakültesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, TMMOB Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, Zemin Mekaniği ve Geoteknik Mühendisliği Derneği, AGÜB – Agrega Üreticileri Birliği, Türkiye Hazır Beton Birliği tarafından desteklenmektedir.
Tünelcilik ve madencilik alanından yerli ve yabancı delegeler ile bu sektördeki şirketlerin katılımıyla gerçekleşecek olan UYAK2018 Sempozyumu ve Sergisi’ne TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi ve Tünelcilik Derneği olarak tüm sektör paydaşlarımızı davet ediyoruz.
Sempozyum ile ilgili detaylı bilgi ve katılım koşullarına “ www.uyak.org.tr ” internet adresinden ulaşılabilir.
Saygılarımızla.
UYAK2018 Yürütme Kurulu
TMMOB Maden Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
Tünelcilik Derneği
Bu içeriğimi puanlar mısın?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here