Ana Sayfa Kütüphane İnşaat Programları 40 Milyon Dolar Yatırım Alan Mobil İnşaat Sektörü Uygulaması: FINALCAD

40 Milyon Dolar Yatırım Alan Mobil İnşaat Sektörü Uygulaması: FINALCAD

FINALCAD uygulaması gün geçtikçe hayatımıza iyice giren teknolojinin ürünlerinden biri. Günümüzde her şey gittikçe daha çok mobil olmaya daha hızlı sonuca ulaşmaya odaklanmış durumda hal böyle olunca her alanda türlü yenilikler karşımıza çıkıyor.

İnşaat sektöründe de böyle bir ihtiyaç duyulmuş olmalı ki Fransız bir firma FINALCAD uygulamasını hayata geçirmişler. Proje geçtiğimiz günlerde tam 40 milyon dolarlık yatırım almasıyla dikkat çekti.

Dünya çapında yaklaşık 10 trilyon dolar gibi çok büyük bir hacmi bulunan inşaat sektöründe projeler zaman geçtikçe daha da karmaşıklaşıyor. Ancak bunun yanında inşaat sektörünün teknolojiyle olan bağlantısı yeterince sağlam değil. Bu potansiyeli fark eden FINALCAD, bir projede günümüzde ihtiyaç duyulan bir çok kolaylığı kullanıcılarına sağlamayı hedefliyor.

Uygulama içerisinde kullanıcıların aynı projedeki görevleri, çizimleri, BIM modellerini, ilerleme izlemeleri beraber yapabilmesini sağlıyor. Kurulduğundan beri tolam 20 bin projede kullanılan uygulama aldığı 40 milyon dolarlık yatırımla toplam bütçesini 63 milyon dolara çıkarttı.

Uygulamayı denemek isterseniz Google Play veya App Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Uygulamanın tanıtımı için hazırlanmış videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz:

Kaynak:

https://www.finalcad.com

www.webrazzi.com/2018/12/14/insaat-sektorunde-dijital-donusumu-saglayan-mobil-girisim-finalcad-40-milyon-dolar-yatirim-aldi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bilgi Yoklaması-2 (TEST)

İnşaat Mühendisliği hakkında bir çok testimizden sonra şimdi de İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Bilginizi sınamak için ilk testimizi yayınlamıştık. Bakalım 2. testimizde ne...