Adobe Photoshop yazılımı, günümüzde şüphesiz en çok kullanılan görsel düzenleme yazılımlarının başında geliyor. Hal böyle olunca bir çok farklı mecrada kullanılan bu yazılımı bilmek artık elzem olmuş durumda. Eğer siz de sıfırdan Adobe Photoshop öğrenmek istiyor veya var olan bu program bilginizi geliştirmek istiyorsanız Udemy’nin A’dan Z’ye Adobe Photoshop eğitimi %93 indirimle sadece 27,99 TL.

Peki Adobe Photoshop Eğitim Seti Neler Sunuyor?

Adobe Photoshop programını hiç kullanmamış olmanız sorun değil. Sıfırdan Adobe Photoshop öğrenmeniz için hazırlanmış eğitim setinin içerisinde 13 saatlik video içerik, 2 makale ve 116 yardımcı kaynak yer alıyor. Eğitim seti için herhangi bir Adobe Photoshop versiyonuna sahip olmanız yeterli(CS4, CS5, CS6 veya CC). Daha sonra dilediğiniz yerden ve ömür boyunca video içeriklere ulaşabiliyorsunuz.

Bu eğitimle birlikte fotoğraflarda manipüle yapımı, fotoğraf düzenleme, mobil arayüz oluşturma, Photoshop’taki tüm araçların kullanımı , web arayüzü oluşturabilme gibi pek çok konuyu öğrenebiliyorsunuz. Üstelik 30 gün para iade garanti teminatı da var.

Normalde 400 TL olan A’dan Z’ye Photoshop eğitim seti kısa bir süreliğine %93 indirimle birlikte 27,99 TL‘ye satılıyor. Eğer siz de sıfırdan Photoshop öğrenmek veya var olan bilgi seviyenizi geliştirmek istiyorsanız eğitim setine buradan ulaşabilirsiniz.

Ama acele edin. Çünkü bu indirimin sona ermesine 2 gün kaldı!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here