Ana Sayfa Güncel Binanın Kolonları Patlamasıyla Tahliye Edilmesine Başlandı

Binanın Kolonları Patlamasıyla Tahliye Edilmesine Başlandı

Bir hafta önce İstanbul’da Sariyer Bahçeköy’de 9 katlı binanın kolonları patladı. 39 dairenin bulunduğu binanın riskleri olmasından dolayı tahliyesine başlandı. Kolonları patlamasının ardından binanın ön raporunda oturulmayacak durumda olduğu tespit edildi. Bu rapor sonrasında, tahliye edilmesiyle ilgili apartman sakinlerinin eşyalarını aynı zamanda olmamak koşulu ile sırayla taşımaları durumunda herhangi bir risk olmadığı belirtildi.

DHA’da verilen habere göre, bugün saat 10:00’da binanın tahliye işlemleri başladı. Binanın tahliyesi için ev sahipleri ve nakliyeciler geldi. Binanın bulunduğu çevrede gerekli güvenlik önlemleri alındı. Zabıtaların kontrolünde bina önündeki emniyet şeridi çekildi. Binanın kapısının açılmasının ardından nakliyeciler ile birlikte ev sahipleri sırasıyla eşyaların taşınması için binaya girdi. Bugün sadece 3 bina sakinlerinin eşyaları taşınması planlanıyor.

Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

YAPEX Restorasyon Koruma ve Kültür Mirası Fuarı açılıyor

Tarihi Kentler Birliği desteği ve ÇEKÜL Vakfı İşbirliği ile düzenlenen YAPEX Restorasyon Koruma ve Kültür Mirası Fuarı ve İş Platformu yarın açılıyor. ''Antalya Nekropol Alanı...