Mapfre Sigorta’dan tek destek tam destek yine inşaat projeleri için geldi. Mapfre Sigorta Müdürü Muñoz büyük inşaat projelerinin gerçekleşmesini sağladıklarını belirtmiştir. Muñoz inşaat projeleri hakkında ise ‘’Bu seneki birçok yurt içi proje ve dışı projeleri ile birlikte özellikle de İstanbul içi ulaşımda teminat olmaktayız. Büyük inşaat projelerinde ed bu teminatlarımı devam ettireceğiz.” Dedi.

Mapfre Sigorta’nın Genel Müdürü ve aynı zamanda da bu sigorta şirketinin yönetim kurulu başkan yardımcısı Alfreo Muñoz, en büyük inşaat projeleri için yüksek teminatları el verişli şekilde sağlayacağını belirtti. Muñoz’un bu sigorta desteği ile birlikte tamamlanması kısa sürecek olan projeler hemen hayata geçecektir. Yüksek teminat güvencesi ile birlikte projeler son derece hızlı tamamlanırken, iş güvenliği ve inşaat proje kalitesi dikkate alınacaktır.

İnşaat Projeleri Sadece Yurt İçi Değil, Yurt Dışında İmkan Sağlanacak

Muñoz ayrıca inşaat projeleri arasında yalnızca yurt içi değil, yurt dışında da pek çok iş konusunda teminat sağlayacağını belirtti. Ayrıca yurt dışında ve içinde yüksek teminat sağladığı işler bildirildi. Sıralamada ise; Astana Garı herkesin ilgi odağı olması ile birlikte, başkentte yer alan Ankara Tren Garı içinde gerekli teminatlar yapılmıştır. Kıbrıs su alımı açısından da projelere değer verilmektedir. Muñoz, yeni olan inşaat projelerine destekleri açık olduğunu belirtirken, pek çok yurt içi ve yurt dışı teminat yatırımı ve sigorta desteğinde bulunacağını da açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here