17 Ocak 2020
Ana Sayfa Reklam Bx3 Dolum Kontrolörü Nedir?

Bx3 Dolum Kontrolörü Nedir?

Bx3 Dolum Kontrolörü Nedir?

Toz, sıvı ve granül malzemelerin doldurulması veya boşaltılması için tasarlanmış, yüksek teknoloji ürünü araca Bx3 Dolum Kontrolörü adı verilir. Bx3, mikroprosesör içeren elektronik tasarımı ile istenen tüm dolum proseslerinde hassas olarak kullanılabilen, zorlu koşullarda çalışabilecek, düşük maliyetli bir profesyonel cihazdır.

- Reklam-

Birçok teknolojik özellik ile donatılmış bu cihazlar, birçok açıdan kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Örneğin saatler belki günler sürebilecek birçok işi çok kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olabiliyor Bx3.

Bx3 Dolum Kontrolörü Özellikleri

Bx3 dolum kontrolörleri, saniyede 200 ölçüm yapabilme hızına sahipken aynı zamanda 8.000.000 iç sayma özelliği de bulunmaktadır. Diğer taraftan da istatistiksel ve standart dijital filtre yeteneği ile özellikle titreşimli ve hareketli uygulamalardaki göstergelerin aksine daha hızlı, güvenilir ve hassas dolum imkanı sağlamaktadır. Ayrı iki farklı kademe seçeneği de bulunmaktadır. Hızlı ve yavaş kademe seçeneği ile boşaltma ve doldurma seçeneği vardır. Maksimum hassasiyet sağlamak için kesme değeri mal akış hızı ve dolum hatalarının durumuna göre otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede malzemenin fiziksel özelliğindeki ve akış hızında zamanla ortaya çıkabilecek değişimler dolum hassasiyeti üzerinde etki vermez.

- Advertisement -

Bx3 dolum kontrolörleri, 14 mm LED gösterge, 1 / 60000 okunabilirlik, kolay programlanabilirlik, istatistiksel dolum raporları gibi özellikleri vardır. Ayrıca 16 reçete hafızası, kolay miktar girişi, otomatik düzeltme, hata mesajları, OEM uygulamalarına adaptasyon için yazılımlar gibi üstün yönleri de vardır. 7 adet dolum modu bulunan Bx3, dolum kabının yapısına, hammadde özelliklerine göre programlanabilir.

Bx3 dolum kontrolörleri çeşitli dolum modlarına sahiptir. Sıvı dolum uygulamaları, toz dolum uygulamalar, tank / silo tartım prosesleri,  tumba / randıman kantarları, torbalama kantarları, oem uygulamalar şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Cihaz üzerinde ethernet bağlantı noktası da bulunmaktadır. Ayrıca RS232C ve RS485 seri portlara da sahiptir. Diğer taraftan Modbus RTU / TCP ve Profibus yapısı da bulunmaktadır.

 Bx3 Dolum Kontrolörleri Fiyatları

Bx3 dolum kontrolörleri farklı marka ve modeller de karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle net bir fiyat vermek yanlış olacaktır. En doğru ve güncel fiyatı firmadan istemek sizin yararınıza olacaktır.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here