Ana Sayfa Reklam Bx3 Dolum Kontrolörü Nedir?

Bx3 Dolum Kontrolörü Nedir?

Bx3 Dolum Kontrolörü Nedir?

Toz, sıvı ve granül malzemelerin doldurulması veya boşaltılması için tasarlanmış, yüksek teknoloji ürünü araca Bx3 Dolum Kontrolörü adı verilir. Bx3, mikroprosesör içeren elektronik tasarımı ile istenen tüm dolum proseslerinde hassas olarak kullanılabilen, zorlu koşullarda çalışabilecek, düşük maliyetli bir profesyonel cihazdır.

Birçok teknolojik özellik ile donatılmış bu cihazlar, birçok açıdan kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Örneğin saatler belki günler sürebilecek birçok işi çok kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olabiliyor Bx3.

Bx3 Dolum Kontrolörü Özellikleri

Bx3 dolum kontrolörleri, saniyede 200 ölçüm yapabilme hızına sahipken aynı zamanda 8.000.000 iç sayma özelliği de bulunmaktadır. Diğer taraftan da istatistiksel ve standart dijital filtre yeteneği ile özellikle titreşimli ve hareketli uygulamalardaki göstergelerin aksine daha hızlı, güvenilir ve hassas dolum imkanı sağlamaktadır. Ayrı iki farklı kademe seçeneği de bulunmaktadır. Hızlı ve yavaş kademe seçeneği ile boşaltma ve doldurma seçeneği vardır. Maksimum hassasiyet sağlamak için kesme değeri mal akış hızı ve dolum hatalarının durumuna göre otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede malzemenin fiziksel özelliğindeki ve akış hızında zamanla ortaya çıkabilecek değişimler dolum hassasiyeti üzerinde etki vermez.

Bx3 dolum kontrolörleri, 14 mm LED gösterge, 1 / 60000 okunabilirlik, kolay programlanabilirlik, istatistiksel dolum raporları gibi özellikleri vardır. Ayrıca 16 reçete hafızası, kolay miktar girişi, otomatik düzeltme, hata mesajları, OEM uygulamalarına adaptasyon için yazılımlar gibi üstün yönleri de vardır. 7 adet dolum modu bulunan Bx3, dolum kabının yapısına, hammadde özelliklerine göre programlanabilir.

Bx3 dolum kontrolörleri çeşitli dolum modlarına sahiptir. Sıvı dolum uygulamaları, toz dolum uygulamalar, tank / silo tartım prosesleri,  tumba / randıman kantarları, torbalama kantarları, oem uygulamalar şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Cihaz üzerinde ethernet bağlantı noktası da bulunmaktadır. Ayrıca RS232C ve RS485 seri portlara da sahiptir. Diğer taraftan Modbus RTU / TCP ve Profibus yapısı da bulunmaktadır.

 Bx3 Dolum Kontrolörleri Fiyatları

Bx3 dolum kontrolörleri farklı marka ve modeller de karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle net bir fiyat vermek yanlış olacaktır. En doğru ve güncel fiyatı firmadan istemek sizin yararınıza olacaktır.

- Sanal Şantiye'ye Özel İndirimli Eğitimler (Ağustos 2020) -

- Mühendis Akademi Eğitimleri -

 

→ TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al


→ TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ MSPROJECT Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ REVIT Architecture Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ Sta4CAD Eğitimi - 40 TL Satın Al-

⇒ Sıfırdan İleri Seviye Statik Proje Okuma ve Yorumlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ istCAD 2020 ile Kazı Projesi Hazırlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Yapım İşi İhalesine Hazırlık Süreci - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Sıfırdan 2018 TBDY Göre IdeCAD v10 Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ SAP200, ETABS, Sta4CAD ile Statik Proje Eğitimi - 50 TL *YENİ Satın Al


⇒ Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al


⇒ 2018 TBDY Göre STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al


*Listedeki fiyattan farklı bir fiyat görmeniz durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ABONELİK

 
Avatar
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ABONE OL

HAFTANIN İÇERİKLERİ

Akkuyu NGS teknolojisine sahip bir güç ünitesi daha hayata geçiriliyor

Akkuyu NGS teknolojisine sahip bir güç ünitesi daha hayata geçiriliyor Rusya ile Belarus arasındaki en büyük ortak proje niteliğini taşıyan Belarus Nükleer Güç Santrali’nin 1’inci...

Deriner Barajı’nın Türkiye Ekonomisine Katkısı

 Artvin’de 249 metre gövde yüksekliği ile kemer barajı sınıfında Türkiye’nin birinci, dünyanın altıncı barajı olma özelliği taşıyan Deriner Barajı’nda elektrik üretimi 11. 3 milyar...

4. kattan düşen inşaat işçisi hayatını kaybetti

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan inşaatın 4. katında çalışırken dengesini kaybederek yere düşen inşaat işçisi hayatını kaybetti.Olay, öğle saatlerinde Gölcük ilçesi İhsaniye Merkez Mahallesi üzerinde...

Bir Mühendis Gözüyle Ayasofya

Bu yazımızda yeni statüsüyle, Ayasofya Cami'nin teknik özelliklerini bir mühendis gözüyle, sizlerle beraber incelemeye çalışacağız.https://www.youtube.com/watch?v=GpwEML8Vo5A "Ayasofya" Ne Anlama Gelmektedir? Eski Yunanca'da "sofya" sözcüğü bilgelik anlamında kullanılmakta...

SON YORUMLAR