Ana Sayfa CESummit '19 | 23-24 Şubatta ODTÜ'de!

CESummit ’19 | 23-24 Şubatta ODTÜ’de!

Sanal Şantiye’nin basın sponsoru olduğu CESummit ’19, 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde Ortadoğu Teknik Üniversitesinde düzenlenecek. CESummit’19 etkinliğine katılım başvuruları başladı!

IACES ODTÜ Yerel Komitesinin öncülüğünde düzenlenen CESummit ’19 neleri içeriyor?

  • Staj imkanı!
  • Katılım sertifikası!
  • Kariyer planlaması!
  • Şirket yöneticileriyle tanışma olanağı!
  • Sürpriz ödüller ve çekilişler!

IACES ODTÜ Yerel Komitesince her yıl düzenlenen CESummit, sizleri 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde ağırlayacak. Onlarca farklı okuldan yüzlerce katılımcıyı ağırlayan etkinlikte, çalıştıkları alanda öncü olan birçok şirket, katılımcılara inşaat sektörünü ve bu sektördeki yenilikleri anlatacak; günümüzde kullanılan ve gelecek vadeden teknolojilerden bahsedecekler. Bununla birlikte, mezun olmadan önce kariyer planlaması için yapılması gerekenler hakkında konuşmalar yapacaklar. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin değerli öğretim üyelerinin katkılarıyla da gerçekleşecek olan bu etkinlikte bizlerle ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce meslektaşınızla tanışmak, sizleri, kariyer hayatlarınızda birkaç adım daha ileri taşıyacaktır. Bunlarla birlikte etkinlik süresince katılımcıları workshoplar, yarışmalar, sürpriz ödüller ve çekilişler bekliyor!

Enerji, altyapı, inşaat, gayrimenkul ve ticaret gibi alanlarda öncü olan “ENKA” ana destekleyiciliğinde gerçekleşecek etkinlikte, sizlere mezun olmadan önce farklı bakış açıları kazandırmak amacıyla, farklı alanlardan şirketler iki gün boyunca bizlere eşlik edecek. Prota Yazılım, Promer Müşavirlik Mühendislik, Layher, Yapı Merkezi ve daha birçok şirket de bizlerle birlikte olacak.

Siz de kariyer hayatınızda birkaç adım daha önde olmak, meslektaşlarınızla tanışmak, staj imkanı yakalamak ve yarışmalara katılarak büyük ödüller kazanmak istiyorsanız CESummit’19’a başvurmak için geç kalmayın ve salondaki yerinizi alın!

Resmi etkinlik sitesi:
http://cesummit.iacesmetu.org/

Etkinlik konumu

Bireysel başvuru için tıklayın

Grup başvurusu için tıklayın 

Basın sponsoru
Sanal Şantiye

IACES ODTÜ Yerel Komitesi hakkında

IACES ODTÜ Yerel Komitesi olarak, kurulduğumuz günden bu yana, ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin yurtiçi ve yurtdışındaki meslektaşlarıyla iletişimini arttırmak, üniversite ve inşaat sektörü arasında köprü kurarak, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için çalışmakta.

- Sanal Şantiye'ye Özel İndirimli Eğitimler (Ağustos 2020) -

- Mühendis Akademi Eğitimleri -

 

→ TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al


→ TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ MSPROJECT Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ REVIT Architecture Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ Sta4CAD Eğitimi - 40 TL Satın Al-

⇒ Sıfırdan İleri Seviye Statik Proje Okuma ve Yorumlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ istCAD 2020 ile Kazı Projesi Hazırlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Yapım İşi İhalesine Hazırlık Süreci - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Sıfırdan 2018 TBDY Göre IdeCAD v10 Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ SAP200, ETABS, Sta4CAD ile Statik Proje Eğitimi - 50 TL *YENİ Satın Al


⇒ Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al


⇒ 2018 TBDY Göre STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al


*Listedeki fiyattan farklı bir fiyat görmeniz durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ABONELİK

 
Avatar
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ABONE OL

HAFTANIN İÇERİKLERİ

Akkuyu NGS’nin, Türkiye ekonomisine katkısı

Mersin’de yapımı devam eden Türkiye’nin ilk nükleer güç santrali Akkuyu NGS’nin, Türkiye’nin gayrisafi yurtiçi hasılasına 50 milyar dolara, vergi geliri olarak ise 70 milyar...

Sanal Şantiye’ye özel indirimli Eğitimler – Ağustos 2020

İnşaat mühendisliği, mimarlık ve teknikerlik gibi meslek gruplarına hitap eden, bu aya özel indirimli eğitimler aşağıdadır. Satın al butonuna tıklayarak indirimli fiyatlardan eğitimleri satın...

Malatya’daki deprem Elazığ’da hissedildi

Malatya’da meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki deprem Elazığ’da da şiddetli hissedildi.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığından alınan bilgiye göre, merkez üsttü Malatya’nın...

Asmolen Döşeme Sistemlerin Deprem Davranışları

Bu yazımızda, son yıllarda kullanımı oldukça yaygınlaşan asmolen döşeme sistemlerin deprem karşısındaki davranışını inceleyeceğiz. Yazıya başlamadan önce asmolen döşemeyi kısaca hatırlayalım. Asmolen Döşeme Birbirine paralel dişlerin...

SON YORUMLAR