Ana Sayfa Güncel Etkinlik CESummit '19 | 23-24 Şubatta ODTÜ'de!

CESummit ’19 | 23-24 Şubatta ODTÜ’de!

- Reklam-

Sanal Şantiye’nin basın sponsoru olduğu CESummit ’19, 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde Ortadoğu Teknik Üniversitesinde düzenlenecek. CESummit’19 etkinliğine katılım başvuruları başladı!

IACES ODTÜ Yerel Komitesinin öncülüğünde düzenlenen CESummit ’19 neleri içeriyor?

  • Staj imkanı!
  • Katılım sertifikası!
  • Kariyer planlaması!
  • Şirket yöneticileriyle tanışma olanağı!
  • Sürpriz ödüller ve çekilişler!

IACES ODTÜ Yerel Komitesince her yıl düzenlenen CESummit, sizleri 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde ağırlayacak. Onlarca farklı okuldan yüzlerce katılımcıyı ağırlayan etkinlikte, çalıştıkları alanda öncü olan birçok şirket, katılımcılara inşaat sektörünü ve bu sektördeki yenilikleri anlatacak; günümüzde kullanılan ve gelecek vadeden teknolojilerden bahsedecekler. Bununla birlikte, mezun olmadan önce kariyer planlaması için yapılması gerekenler hakkında konuşmalar yapacaklar. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin değerli öğretim üyelerinin katkılarıyla da gerçekleşecek olan bu etkinlikte bizlerle ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen yüzlerce meslektaşınızla tanışmak, sizleri, kariyer hayatlarınızda birkaç adım daha ileri taşıyacaktır. Bunlarla birlikte etkinlik süresince katılımcıları workshoplar, yarışmalar, sürpriz ödüller ve çekilişler bekliyor!

Enerji, altyapı, inşaat, gayrimenkul ve ticaret gibi alanlarda öncü olan “ENKA” ana destekleyiciliğinde gerçekleşecek etkinlikte, sizlere mezun olmadan önce farklı bakış açıları kazandırmak amacıyla, farklı alanlardan şirketler iki gün boyunca bizlere eşlik edecek. Prota Yazılım, Promer Müşavirlik Mühendislik, Layher, Yapı Merkezi ve daha birçok şirket de bizlerle birlikte olacak.

- Reklam-

Siz de kariyer hayatınızda birkaç adım daha önde olmak, meslektaşlarınızla tanışmak, staj imkanı yakalamak ve yarışmalara katılarak büyük ödüller kazanmak istiyorsanız CESummit’19’a başvurmak için geç kalmayın ve salondaki yerinizi alın!

Resmi etkinlik sitesi:
http://cesummit.iacesmetu.org/

Etkinlik konumu

Bireysel başvuru için tıklayın

Grup başvurusu için tıklayın 

Basın sponsoru
Sanal Şantiye

IACES ODTÜ Yerel Komitesi hakkında

IACES ODTÜ Yerel Komitesi olarak, kurulduğumuz günden bu yana, ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin yurtiçi ve yurtdışındaki meslektaşlarıyla iletişimini arttırmak, üniversite ve inşaat sektörü arasında köprü kurarak, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için çalışmakta.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Akhisar depreminin İstanbul’da hissedilmesini uzmanlar yorumladı

Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Alim Murathan, Akhisar depreminin İstanbul'a kadar çevre illerde hissedilmesine ilişkin, "Sığ derinlikte olan depremlerin büyüklüğü de daha sarsıcı...