Ana Sayfa Güncel Etkinlik Civil Career 2019 | 30 Kasım - 1 Aralıkta!

Civil Career 2019 | 30 Kasım – 1 Aralıkta!

- Reklam-
Türkiye’nin en büyük ve en köklü kariyer kulüplerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü, Civil Career’in 11.sini düzenliyor! Alanında kendini kanıtlamış ve sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan Civil Career bu yıl 30 Kasım tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde 1 Aralık tarihinde ise Albert Long Hall’de gerçekleşecek. Civil Career, Uğur Ersoy gibi sektörü öğrenmek isteyen öğrencilere ışık tutacak ve ilham verecek konular ile öğrenciler için mükemmel bir deneyim fırsatı sunuyor. Etkinlikte Makbule Yönel Maya gibi isimler dinamik ve renkli oturumlarla yer alırken; Ilgın Gökaşar’ı ağırlayacak olan Smart Cities paneli de Civil Career’e heyecan katan oturumlardan biri olacak.
Civil Career, inşaat mühendisliği, mimarlık, şehir bölge planlama, işletme gibi birçok alanda öğrencilerine hitap eden bir kariyer günleri etkinliğidir. Bu bağlamda öğrenci kulüpleri tarafından düzenlenen ve inşaat sektörüne odaklanmış Türkiyenin En Büyük ve En köklü Kariyer Günü etkinliğidir. Amacımız, öğrencileri sektörün önde gelen iş adamlarıyla ve değerli akademisyenlerle buluşturup onlara bilinç aşılamak, ufuklarını genişletmek ve kariyerlerini yönlendirmelerinde yardımcı olmaktır. Geçtiğimiz sene Civil Career’e 74 üniversiteden 500’ü aşkın öğrenci katıldı.
Her yıl Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Civil Career aynı zamanda şirketlerin yeni nesile kendini tanıtmasını ve alanında en ilgili öğrencilerin önde gelen şirketlerin staj ve iş olanaklarından haberdar olmalarını sağlamaktadır.
Katılım formu: https://bit.ly/2oAlsSE

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Yozgat’a 6 baraj ve 4 gölet yapıldı

Yozgat’a yaptığı yatırımlarla toprakları su ile buluşturmaya, vatandaşlara içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam eden Devlet Su İşleri...