Ana Sayfa Güncel Etkinlik Civil Days'19 | 12-13 Mart Tarihinde | Başvuru İçin Son Gün!

Civil Days’19 | 12-13 Mart Tarihinde | Başvuru İçin Son Gün!

CİVİL DAYS 19 NEDİR?

Civil Days, iş hayatlarında her zaman başarıyı hedeflemiş ve her daim hedeflediği başarıya ulaşmış başarılı isimlerin, CV (Curriculum Vitae)’sine değer katmak isteyen öğrencilerle buluşturulduğu bir etkinliktir. Etkinliğimize çağırılan isimlerin; kendilerinin veya şirketlerinin adına şu anki konumlarına nasıl geldikleri ve bu konuma gelirken karşılaştıkları engeller, gülünçlükler ve başarılarla ilgili anılarını, tecrübelerini öğrencilerle paylaştığı bir söyleşi etkinliğidir.

İçerik: 2018-2019 eğitim-öğretim dönemi içerisinde Kariyer Günleri’ni 7 oturum halinde gerçekleştireceğiz.

Etkinlik Alanı: Etkinliğimizi Hacettepe Üniversiesi Beytepe Kampüsü Teknokent Aş. AR-GE 1 Binası Konferans Salonunda yapılacaktır.

Tarih: Etkinliğimiz 12-13 Mart 2019 Salı ve Çarşamba günleri gerçekleşecektir.

Hedeflenen Kitle: Başta Hacettepe Üniversitesi Öğrencilerinin ve CV(Curriculum Vitae)’sine değer katmak isteyen herkesin bu etkinliğe katılımını bekliyoruz.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ YAPI TOPLULUĞU

Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğu 2015 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana büyük bir hızla büyüyüp gelişmektedir. Şu an Hacettepe Üniversitesi’nin en büyük toplulukları arasında yer almaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Yapı Topluluğu olarak misyonumuz öncelikle Hacettepe Üniversitesi öğrencileri olmak üzere ulaşabildiği tüm öğrencilerin, yapı bilimlerine ilgiyi arttıracak ve bu alanda farkındalık yaratacak etkinlikler düzenlemektedir. Sadece yapı alanında kısıtlı kalmayıp bunun yanında hitap ettiği hedef kitlesinin kişisel ve sosyal gelişimine katkı sağlamayı da kendine görev edinmektedir.

CİVİL DAYS 19’UN SİZE KAZANDIRACAKLARI

  • Staj imkanı.
  • Katılım sertifikası.
  • Kariyer planlaması.
  • Şirket yöneticileriyle tanışma olanağı.
  • Deprem konusu hakkında detaylı bilgiler.
  • Yeşil binalar hakkında detaylı bilgiler.
  • İleriki yaşamınızı etkileyecek farklı yaşam hikayeleri.

Üniversite dışından katılacak öğrenciler için katılım formu: https://goo.gl/forms/TkA7ykVTcrLEcl6u2

Katılım formu 7 Mart Perşembe Günü saat 24:00 a kadar geçerli olacaktır.

Bu etkinlikte bize destek verdikleri için medya sponsorumuz olan Sanal Şantiye internet sitesine de teşekkürlerimizi sunarız.

Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Hedef 5 Yılda 1.5 Milyon Konut Dönüşümü

Aylardır merakla beklenen Kentsel Dönüşüm Eylem Planı toplantısında konuşan Kurum, 1.5 Milyon konut dönüşümünün 5 yılda tamamlanacağını kaydetti. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum tarafından...