Ana Sayfa Blog Dünya çapında kariyer: Proje Yönetimi (PMP) Sertifikası

Dünya çapında kariyer: Proje Yönetimi (PMP) Sertifikası

Proje Yönetimi konusunda dünya çapında geçerli olan Project Management Professional (PMP) Sertifikası kariyer geleceğinizi bir basamak daha yükseltiyor.

Proje Yönetimi Nedir?

Gün geçtikçe takdir edersiniz ki iş hayatında rekabet hızla artıyor. Bu yüzden de artık alanında uzman olan kişiler tercih ediliyor.Yalnızca iyi bir öğrenim görmek, yabancı dil bilmek veya exel, autocad gibi her mühendisin bildiği şeyler yeterli olmayacaktır. Sizi herkesten ayıran özelliklerinizin olması gerekir. Bunun için sizi diğerlerinden ayıran özellikleriniz olması bi adım önde olmanızı sağlayacaktır. Kariyer hedefleri için çok daha iyi bir donanıma sahip olunması bekleniyor günümüzde. Başka bir deyişle alanında “usta” olan mühendisler tercih ediliyor. Bu yüzden de bir yerlere gelebilmek için kendinize değer katmanız gerekiyor. PMP yani proje yöneticiliği size bu değeri azımsanmayacak derecede katıyor diyebiliriz.

PMP Sertifikası Nedir, Ne İşe Yarar?

Proje Management Professional, yani “Proje Yönetim Uzmanı” Sertifikası, Project Management Institue tarafından verilen bir sertifikadır. Proje yönetimi konusunda yalnızca ülke çapında değil, dünyada da geçerliliğini kanıtlamış bir sertifikadır.

Her şirket işinin aksamadan kontrol altında ilerlemesini ve ve mali yönden de zarara ugramamak ister. İşte proje yöneticiliği burada hayat kurtararak çok değerli bir pozisyon haline geliyor.

Dünyada kariyer gelişimi için kullanılan bu sertifika  önümüzdeki 3-4 yıl içinde proje bazlı çalışan kuruluşların işe alımların da ilk soracakları sertifika olacaktır denebilir. Bunu öngören mühendisler bi adım önde olacaktır. Sonuç olarak bir sene iyi bir aramak yerine bir senenizi bu sertifikayı almak için harcamanız daha akıllıca olacaktır.

Bunu da okumak işinize yarayabilir>>> İş Yönetimi ve Planlama

- Sanal Şantiye'ye Özel İndirimli Eğitimler (Temmuz 2020) -

- Mühendis Akademi Eğitimleri -

 

→ TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ MSPROJECT Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ REVIT Architecture Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ Sta4CAD Eğitimi - 40 TL Satın Al-

⇒ Sıfırdan İleri Seviye Statik Proje Okuma ve Yorumlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ istCAD 2020 ile Kazı Projesi Hazırlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Yapım İşi İhalesine Hazırlık Süreci - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Sıfırdan 2018 TBDY Göre IdeCAD v10 Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ SAP200, ETABS, Sta4CAD ile Statik Proje Eğitimi - 50 TL *YENİ Satın Al


⇒ Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al


⇒ 2018 TBDY Göre STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al


*Listedeki fiyattan farklı bir fiyat görmeniz durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ABONELİK

 

1 YORUM

  1. Anladık, çok önemli. Nasıl alınır, nereden alınır, eğitim süreci ne kadar sürer, neleri içerir, hiç bilgi yok.Haberi derinleştirirseniz çok mutlu oluruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ABONE OL

HAFTANIN İÇERİKLERİ

Aksaray’da inşaatta meydana gelen çökme nedeniyle 2 kişi enkaz altında kaldı.

Aksaray’da inşaatta meydana gelen çökme nedeniyle 2 kişi enkaz altında kaldı.Aksaray'da inşaatta meydana gelen çökme nedeniyle 2 kişi enkaz altında kaldı.Olay, Taşpazar Mahallesi Ebulfeyz...

İstanbul Havalimanı Metro Hattı’nın yüzde 71’i tamamlandı

İstanbul Havalimanı Metro Hattı’nın yüzde 71’i tamamlandı Türkiye’nin ilk insansız hızlı metrosu olan ve 120/km saat hız ile seyir edilebilecek İstanbul Havalimanı Metro Hattı’nın inşaat...

Endüstriyel İzolasyon

Endüstriyel İzolasyon Ortamların belirli etkenlerden ve zararlı maddelerden arındırılması, daha istenilen duruma getirilmesi anlamına gelen izolasyon, evlerde isteğe bağlı olsa da, endüstriyel işletmelerde endüstriyel izolasyon...

İBB’den deprem raporu! İşte en riskli 9 ilçe

İBB'den deprem raporu! İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve 39 ilçedeki olası deprem kayıpları ile hasarlarını ortaya koyan "İstanbul Olası Deprem Kayıp Tahminlerinin Güncellenmesi Projesi...

SON YORUMLAR