17 Ocak 2020
Ana Sayfa Güncel Haberler Elon Musk Oyun Kumandasıyla Tünel Kazacak!

Elon Musk Oyun Kumandasıyla Tünel Kazacak!

Daha önce Boring Company şirketi ile inşaat sektörüne gireceğini duyurduğumuz Elon Musk, işi büyütmüş gibi görünüyor. Şirketi ile kentlerin altına tünel kazacak olan Musk, tünel inşaatında kullanılan tünel delici matkabı ilginç bir denemeyle kendisi kullanacak!

Elon Musk ismini son dönemde sıkça duyar olduk. Tesla ile elektrikli otomobil üreten, SpaceX ile uzay araştırmalarında çığır açan ve Hyperloop ile toplu taşımayı ileri bir seviyeye taşımak isteyen Musk, en son Los Angeles’in trafik sorununu çözmek için kollarını sıvamıştı ve çareyi otomobiller için tünel kazmakta bulmuştu.

- Reklam-

Musk’un trafik sorununa çözüm bulmak için kurduğu Boring Company şirketinden bugün ilginç bir paylaşım yapıldı.

Şirketin Twitter hesabından paylaşılan videoda tünel inşatında kullanılan tünel kazma makinelerinin Microsoft’un oyun konsolu Xbox’ın kumandası tarafından kontrol edildiği görülüyor.

- Advertisement -

Paylaşılan videoya bir de not eklenmiş: “Tüm zamanların en iyi oyunu”. Söz konusu paylaşılan videoda kumandayı kontrol eden kişinin Elon Musk olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Elon Musk, Los Angeles’ın trafiğinin kendisini çıldırttığını belirtmiş ve daha önceden haberini de yaptığımız sırf bu yüzden tünel kazmak için bir sondaj şirketi kuracağını Twitter hesabında paylaşmıştı.

Kaynak: Ntv

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here