Ana Sayfa Güncel En İyi İç Tasarım Ödülü Türk Mimara Verildi

En İyi İç Tasarım Ödülü Türk Mimara Verildi

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi İç Tasarım” ödülünü Türk mimar Cüneyt Darı kazandı.

Londra’da düzenlenen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında kazanan belli oldu. “Rubi Platinum Hotel” projesi ile “En İyi İç Tasarım” ödülünün sahibi mimar Cüneyt Darı oldu.
Ödülünü The Royal Lancaster Hotel’de gerçekleştirilen törenle birlikte alan Cüneyt Darı; ajanslara yaptığı açıklamada yenilikçi projelere imza atarak Türk mimarisini dünyada en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını söyledi.

ABD ve Dominik Cumhuriyetinin de aralarında olduğu bir çok ülkede otel projelerinin tasarımlarını gerçekleştiren Cüneyt Darı bazı projelerin inşaat aşamasında olduğunu belirtti. Başarısının sırrının bugüne kadar birçok projeye imza atan güçlü ve genç bir ekiple çalışmak olduğunu kaydetti.

Ayrıca mimar Cüneyt Darı haziran ayında İtalya’da düzenlenen Uluslararası A Tasarım Yarışması’nda “Mimari, İnşaat ve Yapı Tasarımı” kategorisinde, Antalya Belek’te inşa edilecek “Selectum Dreams Hotel” projesi ile ödül almıştı.

İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu
İnşaat Yüksek Mühendisi / İSG Uzmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Depremden sonra vatandaşlar benzinliklere akın etti

Balıkesir’de yaşanan 4,6 ve 4,3 büyüklüğünde iki depremin ardından vatandaşlar kendini çocuklarıyla birlikte sokağa attı. Balıkesir’de yaşanan depremlerin ardından halk sokağa döküldü. Panik halinde ne...

E=MC2 ‘ye Büyük Ödül