Ana Sayfa Güncel "En İyi Yapı İnşaat Firması" ödülü Sur Yapı’ya

“En İyi Yapı İnşaat Firması” ödülü Sur Yapı’ya

- Reklam-

Açık halk oylaması ile yapılan Türkiye Gençlik Ödülleri ’nde gençler tarafından düzenlenen  “En İyi Yapı İnşaat Firması” birinci seçilen Sur Yapı oldu.

Türkiye ’nin öncü firmaları arasında bulunan gençler, yüzde 50,00 oyla “En İyi Yapı İnşaat Firması” olarak Sur Yapı ’yı seçti. Bu güne kadar yapılan tüm projelerde sadece insanlara konut sahibi yapmakla yetinmediklerini belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, başarılarının sadece konut üretip satmak olmadıklarını asıl başarının geleceğe yön verecek gençlere örnek olmak gerektiğini söyledi. İnşa sürecini takip eden, geleceğin mühendisi, mimarı, teknikeri gençler ile buluşup onlara bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Elmas ”Sur Yapı olarak önemli bir sorumluluğa sahibiz. Bu bilinçle de ilerlemekteyiz. Antalya projemiz Türkiye’ nin en büyük ve örnek kentsel dönüşüm projesi oldu. Bu da gençler tarafından gösterilen yoğun bir ilgiye dönüştü”  açıklamasında bulundu.

Antalya projesine Sur Yapı yatırım yaparak hayata geçirdiği gibi eğitim alanına da ilgi gösteriliyor. Üniversite öğrencilerinin teorik bilgilerini arttırmak adına sur yapı Antalya projesine geziler düzenliyor. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İç Mimarlık, Şehir ve Bölge planlama bölümlerinde okuyan öğrenciler öğretim görevlisi eşliğinde projeyi ziyarette bulundu.

- Reklam-

Valencia Heyetinden Sur Yapı Antalya Projesine Tam Not

Türkiye’nin incisi Antalya Kepez – Santral bölgesinde 8 milyarlık yatırım ile örnek bir dönüşüm projesi başlatılıyor. 300.000 metre kare alanda faaliyete geçen bu proje için Valencia ’dan bir heyet gelerek, akıllı kent mantığı ile inceleyerek tam not verdi.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Barajlar Neden Gereklidir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Baraj eski zamanlardan beri insanlığın su ihtiyacını karşılamak ve tarımsal alanların sulanması amacıyla inşa edilen su yapılarıdır. Günümüzün modern barajları stratejik öneme sahiplerdir. Çünkü;...