Ana Sayfa Blog Endüstriyel Mutfak Projelerinizde Çözüm Ortağınız

Endüstriyel Mutfak Projelerinizde Çözüm Ortağınız

- Reklam-

İnşaat ve mimarlık firmaları aldıkları bazı projelerde anahtar teslim olarak çalışırlar. Söz konusu projenin A’dan Z’ye tüm bölümlerinin kurulmasından mesuldürler.

Hotel, restaurant, yemekhane, askeri birlik, hastane gibi pek çok kurum ve kuruluş için yapılan projelerin endüstriyel mutfak bölümleri için en güvenilir çözüm ortağı S2000 Mutfak’tır.

Şimdi endüstriyel mutfak projelerinde dikkat edilecek noktalar ve neden S2000’i tercih etmemiz gerektiği üzerinde duralım. Profesyonel mutfaklar kurulurken göz önünde bulundurulacak 3 önemli nokta vardır. Bunlar, uygun ve verimli bir mutfak projesi çizilmesi, menüye uygun ekipmanlarla donatılması ve sürdürülebilir bir ortamda çalışılması şeklinde sıralanabilir.

Eğer kurum tipi belli ise, mesela özel bir şirketin yemekhanesi yapılacaksa servis ve mutfak tarafı aşağı yukarı bellidir. Yine hotel ve catering mutfakları da aynı şekildedir. Ancak restoran projelerinde sunulacak menü önceden belirlenmelidir. İkinci aşama olan proje çiziminde daha doğru bir yerleşim için bu gereklidir. Daha sonrasında ürün tedarik sürecinde de gereksiz ürünlerin alınmasının önüne geçilir.

- Reklam-

Endüstriyel mutfak projelerinde menü tipi belirlendikten sonraki iş proje çizimidir. Genellikle bu işi restoran, hastane veya otelin mimarı çizse de son dokunuşları mutfak üreticisi firmalar yapmaktadır. S2000 Mutfak gibi üretici firmalar da en baştan proje çizimi işleri yapmaktadır.

Bazen her mimar mutfağın işleyişini bilememektedir. S2000 gibi firmaların önemi bu noktalarda ortaya çıkmaktadır. Projelere yaptıkları ufak değişiklikler personelin daha rahat çalışabilecekleri ferah ve verimli bir ortam hazırlanmasına olanak sağlar

Endüstriyel mutfak gereçleri seçimi bütçe doğrultusunda yapılır.  Burada karşımıza çok fazla seçenek çıkmaktadır. Kaliteli ürünlerden kurulan, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışan mutfaklar kurulabilir. Hepsi minimum maliyetle belirlenmiş, uygun fiyatlı bir mutfak da. S2000 Mutfak ve Soğutma, bu konuda kaliteden yana tercihiyle öne çıkmaktadır.

Mutfağın kesintisiz yaşaması da çok önemli bir konudur. Doğru seçilmiş ekipman ve verimli projeden sonra yaşayan mutfağın önemli bir unsuru teknik servis hizmetidir. Yoğun kullanım bazı ekipmanları yorar. Bu sırada servis beklemeniz işlerinizi aksatır. Sürenin artması kurumun müşteri kaybetmesine de sebep olabilir. Dolayısıyla güçlü bir teknik servis ağı olan firmalardan ürün almanızı tavsiye ederiz.

Endüstriyel mutfağı yapan firmanın güçlü referanslarının olması size güven sağlayacak önemli bir başka noktadır. Örneğin S2000 Mutfak bitirdiği binlerce proje ile bu güveni sağlarken şöyle spesifik bir örnek vermek istiyorum. MADO’nun 400 civarında şubesi S2000 tarafından üretilmiştir. MADO gibi bir firmanın sürekli aynı tercihleri yapması önemli bir referanstır. Yine Nusret Steakhouse, Özsüt, Sütiş, Pelit Pastaneleri, Divan Pastaneleri, Bizim Lokanta gibi önde gelen firmalar yeni şubelerinde S2000 kalitesini tercih etmektedirler.

Tüm bu maddeleri en verimli şekilde sağlayan, kendi üretim fabrikası olan, anahtar teslim mutfak projeleri üreten S2000 Mutfak, 34 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde kalitesiyle bilinen bir firmadır. Bu güne kadar binlerce otel mutfağı, restoran mutfağı, hastane mutfağı, cafe ve bistro mutfağı, pastane dolapları ve soğutma sistemleri ile steakhouse mutfak projelerini başarıyla tamamlamıştır.

Siz de endüstriyel mutfak projelerinizde güvenilir bir firma arıyorsanız, S2000 Mutfak Soğutma sizin için en iyi seçenek konumundadır.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri (Şubat 2020'ye özel)-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

AFAD’dan Elazığ için yapılan bağışlarla ilgili açıklama

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Elazığ’da meydana gelen deprem sonrası başlatılan yardım kampanyası kapsamında yapılan bağışlara ilgili açıklama yaptı. İçişleri Bakanlığı Afet ve...