“Taşın suyunu çıkaran” marka Granices tüm dünyadan granit, traverten, limra modelleri, çeşitleri ve isimlerini bir araya getiren ve sizlere en uygun ve ucuz fiyatları vermeye çalışan Ortadoğu’nun en büyük ithalat ve ihracat firmasıdır. Modern ve kaliteli fabrikaları ile mutfak tezgahı, merdiven, basamak, zemin döşeme ve cephe kaplama gibi ürünlerin kalitesinden ödün vermeden çalışan Granices kendi ocaklarından sorunsuz bir şekilde blok satışı yapmaktadır.

Bergama gri granit nedir?

Bergama gri granit,  İzmir’in Bergama ilçesinde çıkarılarak dünya granit pazarına sunulan bir granittir. Çok sert bir doğal taştır olmakla birlikte bu sertlik onu doğanın zorlu şartlarına karşı korur ve kullanıcı dostu yapar. Ağırlıklı olarak gri zemin üstünde, siyah noktalar mevcuttur. Gri granitler arasına girmektedir. Fiyat/performansı ise fazla talebin sebebidir. Sıklıkla küp taş olarak imal edilir ve döşemelerde bu formda kullanılır. Küp taş formu sayesinde farklı granit türleri ile kombine şekilde uygulanmasını kolaylaştırır. İstenilen ölçülerde de kesilme imkanı bulunan bergama gri granit yüzeyi parlaklık kazanması için, cilalama, honlama ve yakma işlemlerine maruz kalır. Bergama gri granit, ısı alışverişini engeller, su geçirimini yok eder.

Bergama gri granitin kullanım alanları nelerdir?

İç ve dış mekânlarda, Mutfak tezgâh, Kaldırım , sokak ve yaya Yolu , Döşeme, Basamak, yağmur olukları, engelli taş, cephe, zemin, parke, Kaldırım taşı kaplamalarında kullanılabilir.

Bergama gri granitin çeşitleri nelerdir?

Cilalı, Fırçalanmış, Patinatolu, Kumlanmış, Honlu, Küp taş, Bordür, Küp taş, Plaka, Blok, Este, Eskitme, Ham Yüzey, Mucartalı çeşitleri mevcuttur.

 

 

 

Fiyatlandırması nasıl?

Bergama gri granit fiyatları ölçü, boyut, metraj, toplam m2 ve granit türüne göre değişmektedir.

Stok durumu nedir?

Tüm ülke ve şehir için inşaat , şantiye , proje, liman ve kapı teslim fiyatları için Granices ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here