Ana Sayfa Reklam Hoşlanacağınız Modern Tasarımlar, VitrA Banyo Koleksiyonları

Hoşlanacağınız Modern Tasarımlar, VitrA Banyo Koleksiyonları

- Reklam-

Hoşlanacağınız Modern Tasarımlar, VitrA Banyo Koleksiyonları

Teknolojiyi yaşam alanlarına en sıcak haliyle entegre eden tasarımlardan oluşan VitrA banyo koleksiyonları, elegan stili ve zarif detayları ile benzersiz tarzınızı yansıtıyor. Modern, şehirli ve bir o kadar naif bir stile sahip banyo aksesuarları ile ikonik bir kimlik kazanan VitrA banyo koleksiyonu, kendinizi her defasında arınmış hissedeceğiniz ve rahatlama duygusunu maksimum seviyeye taşıyan tasarımlarla sunuluyor.

Banyoda Lüks ve Zarif Dokunuşlar

- Reklam-

Yaşam alanlarına konforlu çözümler sunan VitrA banyo koleksiyonları, güvenli ve dayanıklı tasarım özellikleri ile öne çıkıyor. Estetiği kalite ile buluşturan ayrıcalıklı VitrA asma klozet tasarımları, dar ya da geniş tüm yaşam alanlarında konforlu kullanıma imza atıyor. Hem bireysel kullanım tercihlerinde hem de toplu kullanım gerektiren yaşam alanlarında etkileyici çözümler sunan VitrA asma klozet modelleri, kolay temizlenebilme özelliği ile pratik bir kullanım avantajı da kazanıyor. Zarifliği ve şıklığı yansıtan ayrıcalıklı materyal seçimleri ile göz dolduran tasarımlara sahip asma klozetler, stilinizin modern yansıması olarak banyonuzun atmosferini değiştiriyor.

Yavaş, Sessiz ve Akıllı Kapak ile Konforu Yakalayın!

Asma klozet modelleri için tasarlanmış birbirinden şık ve estetik görünüme sahip slim klozet kapakları, sessiz ve konforlu tasarımlarıyla keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünlerin dayanıklı ve zarif tasarımları, hijyenik özellikleri ile bir araya gelerek kusursuz bir bütünlük oluşturuyor. VitrA imzası taşıyan slim klozet kapağı modelleri, sessiz çalışma fonksiyonu sayesinde sert hareketlerle kapatılma durumunda bile kademeli olarak alçalarak gürültü yapmadan işlev sağlamayı başarıyor. Bu yönüyle de oldukça konforlu bir kullanım sunan VitrA slim tasarımlı kapaklar, zarafete fonksiyonelliği de dahil etmiş oluyor.

Pratik, Rahat ve Şık: Gömme Rezervuarlar

Asma klozet modelleri için inovatif teknoloji ile tasarlanmış gömme rezervuarlar, VitrA banyo koleksiyonlarında önemli bir yere sahip. Kolay ve hızlı montaj edilebilmesi sayesinde pratik bir ürün niteliği taşıyan VitrA gömme rezervuar modelleri, alandan tasarruf sağlarken şıklığı da yakalayan ayrıcalıklı tasarımlar arasında yer alıyor. Önden basmalı olarak tasarlanan ve iki kademeli su tahliyesi özelliği taşıyan gömme rezervuarlar, basit bir el hareketi ile kolayca aktif hale gelebilmesiyle konforu en zarif haliyle sunuyor. Duvara montajı ve alçıpan uygulaması ile varlığını hissettirmeden fonksiyon sağlayan gömme rezervuar modelleri, VitrA estetik anlayışının en özel tasarımlarından yalnızca birini oluşturuyor.

Göz Alıcı ve Baş Döndürücü Şıklık ile Tanışın!

VitrA banyo koleksiyonları, dünyaca ünlü tasarımcılar tarafından oluşturulmuş zengin bir ürün içeriğinden oluşuyor. Kimi modellerinde global çapta önemli ödüllerin de sahibi olan banyo koleksiyonları, özgün tasarımlı banyo aksesuarları ile özel bir stili yansıtıyor. Yaşam alanlarınıza baş döndürücü bir şıklık kazandıran özel VitrA banyo koleksiyonları, modern, sofistike ve lüksün en yalın hali ile sunuluyor. Kendinizi en iyi ve en huzurlu hissedeceğiniz atmosferi yaratmayı hedefleyen VitrA banyo tasarımları, farklı renk ve materyal seçenekleri ile sayısız alternatifler sunuyor. Yaşam alanlarınızda hem kendiniz hem de misafirleriniz için benzersiz bir konfor hissi yaratan VitrA tasarımları, doğadan ilham alan soft ve sımsıcak modelleri ile öne çıkıyor. Seramik, cam ve metalin benzersiz uyumunu yakalayan temaları ile VitrA banyo ürünleri, kendinizi özel hissedeceğiniz yaşam alanları oluşturuyor.

VitrA konforunu bir an önce hissetmek ve birbirinden şık ve benzersiz ürün modelleri ile tanışmak için, bulunduğunuz yere en yakın VitrA satış noktasını ziyaret edebilir, bu tarifsiz konforu ve şıklığı yakından görme fırsatı bulabilirsiniz. Yaygın satış ve hizmet ağı ile VitrA güvencesi, bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabileceğiniz kadar yakın!

 

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri (Şubat 2020'ye özel)-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Darıca’da inşaat temelinde kayma meydana geldi

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bir inşaatın temel kazısı sırasında meydana gelen toprak kayması sonucu inşaat çevresinde bulunan 2 bina tedbir amacıyla boşaltıldı. Olay 17.00 sıralarında Darıca...