Ana Sayfa Güncel Etkinlik İLK-İM '19 | 21-24 Nisan'da, Karadeniz Teknik Üniversitesinde!

İLK-İM ’19 | 21-24 Nisan’da, Karadeniz Teknik Üniversitesinde!

- Reklam-

İLK-İM NEDİR ?

Karadeniz Teknik Üniversitesi 1955 yılında kurulduğunda, İstanbul ve Ankara illeri dışında kurulan ilk üniversite olma özelliğine sahiptir. 2 Aralık 1963‘te öğretime başlandığında İnşaat Mühendisliği Bölümü, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde açılmış olan ilk bölümdür.

Üniversitenin İnşaat Mühendisliği Bölümüne kayıt yaptıran ilk öğrencileri, 1967-1968 öğretim yılında öğrenimlerini tamamlayarak Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin yüksek mühendis diplomalı ilk mezunları olmuşlardır.

Kurulduğu günden günümüze kadar ulusal ve uluslararası çapta yüzlerce öğrencimiz ülkemize ve üniversitemize büyük sevinçler yaşatmışlardır ve daha birçok ilkleri de gerçekleştirmişlerdir.

- Reklam-

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Kulübü olarak; kulübümüzün kuruluş amaçları doğrultusunda, bizde bir ilk gerçekleştirip ”İLK-İM” adında bir etkinliği kendi üniversitemize kazandırmış olup bu yıl beşincisini düzenleyeceğiz.

Ülkemizde inşaat mühendisliği alanında eğitim veren üniversitelerden, geleceğin inşaat mühendisi arkadaşlarımızı davet ederek şehrimizde ve üniversitemizde ağırlamayı amaçlamaktayız.

ETKİNLİK HAKKINDA

Başlangıç Tarihi : 21.04.19

Bitiş Tarihi : 24.04.19

Etkinlik Teması : ‘ Değişen Dünya, Gelişen Teknoloji, İlerleyen İnşaat ’

Katılım Şekilleri : Konaklamalı ve Konaklamasız Katılımcı Sayısı : 500

Yer : Karadeniz Teknik Üniversitesi

Konaklama : Koru Otel ve Koru Sahil Tesisleri

Yemekler :

Kahvaltı : Anlaşılan Otel

Öğle Yemekleri : Anlaşılan Restoranlar

Akşam Yemekleri : Anlaşılan Restoranlar

 ETKİNLİK İÇERİĞİ

1.GÜN

-Gelişler

-Teknik Geziler

– Akşam Yemeği + Eğlence

– İlyas YALÇINTAŞ Konseri

2.GÜN

-Kahvaltı

-Açılış Konuşmaları

-İLK-İM’19 Özel Tiyatro Gösterimi

-Oturumlar

-Öğle Yemeği

-Oturumlar

-Akşam yemeği + Eğlence

-Açık Hava Sineması

3.GÜN

-Kahvaltı

-Oturumlar

-Öğle Yemeği

-Oturumlar

-Kapanış Konuşmaları

-Uzungöl’e Ulaşım

-Sürpriz Akşam Yemeği

-Eğlence

-Uzungöl’de Konaklama

4.GÜN

-Uzungöl’de Kahvaltı

-Serbest Zaman

-Trabzon’a Varış

-Veda…

Bütün bunların dışında çekilişler, sürpriz hediyeler ve daha fazlası İLK-İM’19’da sizlerle olacak. Ayrıca DORÇE Prefabrik‘in ana sponsorluğunda ve Sanal Şantiye‘nin medya sponsorluğunda gerçekleşecek bu organizasyonda, pek çok alanında uzman firma ve uzman konuşmacıların katılacağı oturumlar, tecrübelerinize tecrübe; bilgilerinize bilgi katacak.

Konuşmacı listesi ve etkinlik planlaması ilerleyen günlerde web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere duyurulacaktır.

Başvuru için www.ktuinsaatkulubu.net

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT KULÜBÜ

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Kulübü sektörü yakından ilgilendiren konularda öğrencileri bilgilendirmek, yerel ve ulusal çapta yapılan organizasyonlara katılımlarını sağlamak ve bu organizasyonların yürütücülüğünü üstlenmek amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.

Kulüp, kurulduğu yıldan itibaren Karadeniz Teknik Üniversitesi’nin en aktif kulüplerinden biri olmuştur. Sadece yerel projelerde yer almayarak, 2009 yılında İMTB’nin (İnşaat Mühendisliği Öğrenci Toplulukları Birliği) kurulmasında aktif rol oynamış, akabinde İMTB adına birçok projenin yürütülme aşamasında görev almıştır.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Kulübü yürüdüğü yolda her geçen gün kendisini geliştirerek, misyonu doğrultusunda ilerlemektedir.

KTÜ İnşaat Kulübü olarak sektörün nabzını tutmak , öğrenci arkadaşlarımıza teknik ve sosyal donanım sağlamak ve Trabzon’un eşsiz doğasını tanıtmayı amaçlamaktayız.

Her zaman daha iyiyi hedefleyerek çıktığımız bu yolda , sektörün öncü firmaları ve alanında uzman kişilerle çalışmayı istemekteyiz.

İLK-İM huydur bizde, peki ya sizde?

KTÜ İNŞAAT KULÜBÜ AİLESİ

#İLKİMHuydurBizde

#KİKçalışıyor

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Türkiye’de ilk olacak stadyum gün sayıyor

Göztepe’nin merakla beklenen yeni stadyumu Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, açılışı için gün sayıyor. Bu hafta sonu oynanacak Beşiktaş maçı ile açılacak...