Ana Sayfa Güncel Haberler İnşaat Firmaları, Bau İnşaat Fuarına katıldı

İnşaat Firmaları, Bau İnşaat Fuarına katıldı

- Reklam-

Ticaret bakanlığı ile DAİB koordinasyonu 14-17 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşti. Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Tebliği çerçevesinde, Bau Uluslararası Mimarlık Yapı Ve İnşaat Fuarı Almanya’da düzenlendi. Sektöründe dünyanın en önemli fuarlardan olan Bau Fuarı’na, inşaat ve bağlı sektörlerde faaliyeti bulunan toplam 25 önemli firma katıldı.

İnşaat firmaları için önem arz eden bu fuara, DAİB Yönetim Kurulu başkanı ve aynı zamanda Türkiye İhracatçılar Meclisinin Denetim kurulu üyesi olan Ethem Tanrıver katıldı. Diğer katılımcılar; Iğdır Ticaret ve Sanayi Odasının başkanı olan Kamil Arslan ve Elazığ Ticaret Odası Başkanı Asilhan Arslan da bulunuyordu. Uluslararası profesyonel ziyaretçi  olarak kabul edilen heyet üyeleri ve DAİB başkanı Ethem Tanrıver, fuarla ilgili görüşmelere başlamadan önce karşılama toplantısına katıldı. BAU fuarında karşılaşma toplantısı ana organizatörü tarafından gerçekleştirildi. Karşılama toplantısında, BAU fuarı genel direktör yardımcısı Markus Sporer, katılımcılara inşaat firmaları ile ilgili kısa bir sunum yaptı.

BAU fuarında inşaat firmaları görüşmeleri

- Reklam-

BAU Industrie CEO’su olan Thomas Schmid ve Derneğin Yapı İnşaat Birimi Müdürü olan Werner Goller tarafından kabul edilerek, heyet üyelerine BAU Industrie kurumuna, Almanya ve Bavyera inşaat sektörü ile ilgili detaylı sunum yapıldı.

Tanrıver, BAU fuarında inşaat firmalarının görüşmeleri özellikle mühendislik anlamında geldikleri son noktadan önemli derecede etkilendiklerini ifade etti. Heyette yer alan diğer üyeler ise inşaat firmalarına ürün, hizmet sağlandığı için memnun olduklarını ve her zaman destek olacaklarını belirtti.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Konut satışları Aralık’ta yüzde 47,7 arttı

Türkiye genelinde 2019 yılında 1 milyon 348 bin 729 konut satış sonucu el değiştirdi. Aralık ayında ise konut satışları bir önceki yılın aynı ayına...