Ana Sayfa Güncel İnşaat Mühendisleri Odası Nazilli’de

İnşaat Mühendisleri Odası Nazilli’de

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanı olan Gürkan Yenipazarlı ile beraberindeki heyet, çiçeği burnunda Belediye Başkanı Özcan’a ziyaret gerçekleştirdi. İyi Parti’den Nazilli Belediye Başkanı seçilen Kürşat Engin Özcan, nazik ziyaret için teşekkür ederken ilçenin kalkınmasında inşaat sektörünün önemine vurgu yaptı. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında çalışmalara başladıklarını kaydeden Özcan, mühendislerimizle ve işçilerimizle Nazilli için çalışmaya devam edeceğiz diyerek teşekkürlerini iletti. İnşaat Mühendisleri Odası yöneticileri ise yaptıkları açıklamada Nazilli Belediye Başkanı Özcan’a tam destek verdiklerini belirttiler.

İnşaat Mühendisleri Odasının Nazilli Temsilcisi olan Murat Benzet ile birlikte yardımcıları ve yöneticileri de başarı dileklerini Özcan’a iletti. Nazilli Şubesi olarak ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Benzet, Başkan Kürşat Engin Özcan’ın önemli projelere sahip olduğunu sözlerine ekleyerek kendisine destek olmaya geldiklerini ifade etti. Ayrıca seçim sonucundan dolayı da tebrik mesajı da okundu.

Başkan Özcan’dan Teşekkür

Nazilli Belediye Başkanı olmayı başaran Kürşat Engin Özcan ise İnşaat Mühendisleri Odası tarafından gerçekleştirilen ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını kaydetti. Hep birlikte çok daha güzel işlere imza atacaklarına inandığını söyleyen Özcan, ilçe ve şehre katkı sunan herkese teşekkür etti. İlerleyen günlerde Nazilli özelinde inşaat projelerinin gözden geçirileceği bilgileri gelirken hazırlanacak projelerde de tam destek sunacaklarını açıkladılar.

Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

TBDY 2018’e göre Kolonlarda Uygulanan Değişimler

TBDY 2018’e göre Kolonlarda Uygulanan Değişimler 2007 DBYBHY ile TBDY2018 arasındaki dikkat çeken değişikliklerden biri de kolonlarda meydana geldi. Göze çarpan büyük değişiklik kolon filizlerindeki...