Ana Sayfa Güncel İnşaat Mühendisleri Odası Nazilli’de

İnşaat Mühendisleri Odası Nazilli’de

- Reklam-

İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanı olan Gürkan Yenipazarlı ile beraberindeki heyet, çiçeği burnunda Belediye Başkanı Özcan’a ziyaret gerçekleştirdi. İyi Parti’den Nazilli Belediye Başkanı seçilen Kürşat Engin Özcan, nazik ziyaret için teşekkür ederken ilçenin kalkınmasında inşaat sektörünün önemine vurgu yaptı. 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında çalışmalara başladıklarını kaydeden Özcan, mühendislerimizle ve işçilerimizle Nazilli için çalışmaya devam edeceğiz diyerek teşekkürlerini iletti. İnşaat Mühendisleri Odası yöneticileri ise yaptıkları açıklamada Nazilli Belediye Başkanı Özcan’a tam destek verdiklerini belirttiler.

İnşaat Mühendisleri Odasının Nazilli Temsilcisi olan Murat Benzet ile birlikte yardımcıları ve yöneticileri de başarı dileklerini Özcan’a iletti. Nazilli Şubesi olarak ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Benzet, Başkan Kürşat Engin Özcan’ın önemli projelere sahip olduğunu sözlerine ekleyerek kendisine destek olmaya geldiklerini ifade etti. Ayrıca seçim sonucundan dolayı da tebrik mesajı da okundu.

Başkan Özcan’dan Teşekkür

- Reklam-

Nazilli Belediye Başkanı olmayı başaran Kürşat Engin Özcan ise İnşaat Mühendisleri Odası tarafından gerçekleştirilen ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını kaydetti. Hep birlikte çok daha güzel işlere imza atacaklarına inandığını söyleyen Özcan, ilçe ve şehre katkı sunan herkese teşekkür etti. İlerleyen günlerde Nazilli özelinde inşaat projelerinin gözden geçirileceği bilgileri gelirken hazırlanacak projelerde de tam destek sunacaklarını açıkladılar.

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Taşıyıcı Sistem Modellemesi

Modelleme, basitçe gerçeğe benzer görüntüler yapmaktır. Ancak bir mimarın binayı modellemesi ile bir inşaat mühendisinin taşıyıcı sistemi modellemesi arasında büyük farklar mevcuttur. Bu konuyu...