Ana Sayfa Reklam Kendinize Yatırım Yapın, Karşılığını Alın

Kendinize Yatırım Yapın, Karşılığını Alın

Yeni mezun mühendisler veya mimarların sürekli nasıl iş bulabileceklerini söylemek kolaydır. Ancak durum söylenilen kadar basit değildir. Okuldan yeni çıktığınızda, bildiğiniz ile mühendisliği piyasada uygulamak için bilmeniz gereken şeyler arasında hala önemli bir boşluk bulunmaktadır. Kendinize göre daha fazla tecrübeye sahip olmanız , bu nedenle ders almak,mesleki programları profesyonelce kullanmak ayrıca bir çok programlarda deneyim kazanarak, boşluğu doldurmanız gerekmektedir.

 

Peki ya daha tecrübeli mühendisler için ?

Mezun olmuş mühendislerin bile eğitimlerini sürdürebilmelerinin yararını hepimiz biliyoruz. Her sanayi sabit bir değişim halindedir. Yeni teknolojiler rutin bir mesele olarak ortaya çıkıyor. Yeni yazılım ve araçlar pazara günlük olarak giriyor. Her disiplinde yeni düzenlemeler, standartlar ve yeni mesleki uygulamalar geliştiriliyor. Tüm bunları öğrenebilmek ve iş hayatında rekabet edebilmek için çaba sarf etmeden, deneyimli bir mühendis bile mesleği ile statüsünü kaybetme arasında kalabilir.

Bir an için aynı soruyu cerrahlar için soracağımızı düşünün. En son teknolojiyi, araçları ve teknikleri bilen bir cerrahınız mı yoksa tek başına alet kullanmasını bilmeyen bir doktor mu ? Hangisinin sizi ameliyat etmesini istediniz? Sanırım, çoğu insan, eğitimini kariyeri boyunca sürdüren, yeni teknolojileri ve mesleğinin gerektirdiği donanımları bilen cerrahı seçecektir. Daha güvenli, daha verimli olurlardı ve prosedürleri daha büyük bir başarı ile sürdürebilirlerdi. Cevabı çok açık … Aynı mantık mühendisler ve mimarlar için de eşit derecede geçerli.

Ya Ne Yapılmalı ?

Mesleki gelişim hiç bitmeyen bir maceradır. Mesleğinizin en üst noktasına gelmek, olabildiğince etkili ve verimli olmak ve gerçekten bir mühendis yada mimar olarak başarılı olmak için, eğitiminizi kariyerinizde mesleğinizin getirdiği araç ve programları öğrenmeli ve teknolojiyi yenilikleri takip etmelisiniz. Kariyeriniz ilerledikçe, devam etmeniz ve sizinle birlikte bildiklerinizin de büyümesi gerekiyor. Sonuç olarak bilgi meslekte diplomanız kadar önemlidir.

Diplomanız Kadar Değerli Eğitimler

Kariyerinizde zamanınızı ve bütçenizi en doğru eğitimlerle şekillendirin. Kendinize yatırım yapacağınız her eğitim ve öğrendiğiniz her program ile ilerde kolaylıkla iş bulabilecek ve maaş statünüzü yükseltebileceksiniz.

Ücretlerin Amortismanı Çok Kolay, Kendinize Yatırım Yapın

İşe yerleşme sürecinizi kısaltacağımızdan ve ilk giriş ücretini arttıracağımızdan eminiz. 10 yıldır yaptığımız gibi. O yüzden yatırımı kendinize yapıyor olacaksınız.

Yeni mezun öğrencilerin bazen iş bulma süresinin 1 yıla kadar bile çıkabildiğini biliyorsunuzdur. Yada işe girince komik rakamlara başladıklarını da biliyorsunuzdur. Çünkü donanımlı olmayan binlerce mühendis var. Şirketler kendi yazılımlarını kullanan kişilere öncelik veriyor.Bizim eğitimlerimizi tamamladığınızda işe giriş süreciniz hızlanacak ve ilk giriş maaşınız artacak. Kursa verdiğiniz ücretin amorti edeceğinizin garantisini veriyoruz.

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ EĞİTİMLERİ

Yukarıdaki eğitimler ile ilgili detaylı bilgiyi Üçüncü Binyıl’dan alabilirsiniz.

www.ucuncubinyil.com

0212 216 3000

Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Alkaliye Dayanıklı Elyaf Takviyeli Beton (Gfrc) Nedir ?

İngilizcesiyle Glass Fibre Reinforced Concrete olarak bilinen Gfrc beton son yıllarda bütün dünyada olduğu gibi, ülkemizde de hızla kullanılmaya başlandı. Peki ama nedir bu gfrc...