Ana Sayfa Güncel Konut Satışları Eylül'de Artıyor

Konut Satışları Eylül’de Artıyor

Başta İzmir olmak üzere çevre kentlerden gerçekleştirdiği çok sayıdaki inşaat projeleriyle adından söz ettiren Latif Aydemir, inşaat sektörüne ilgili görüşlerini açıkladı. Zorlu bir dönemde olduklarının farkında olduğunun altını çizen Aydemir, eylül ayından itibaren sektörün canlanmasını beklediklerini belirtti. Konut satışları yeniden 2015 seviyelerine gelebilmesinin mümkün olduğunu söylerken hükümetin aldığı tedbirlerin ise yerinde olduğunu kaydetti.

Yatırımlara Devam

Türkiye’nin en büyük üçüncü kenti konumundaki İzmir’in hem Çeşme hem de Bornova ilçelerindeki projeleri hakkında da bilgiler verdi. Yeni Asır Gazetesi’nin sorularını yanıtlayan Aydemir, inşaata kalfalıktan başladığını belirtirken hali hazırda en iyi firmalara sahip olmanın öngörülebilirlik olduğunu söyledi. Yeni yatırımlarında sırada olduğunu açıklayan ünlü iş insanı, konut ile ofis projelerini var olduğunu dile getirdi. Yatırımların hız kesmeden devam etmesinin sektör açısından belirli olacağını kaydetti. Buna göre 20 yılını geride bırakan Latif Aydemir, kaliteden ödün vermeden projeleri kısa zamanda tamamlayacaklarının müjdesini de verdi.

Konut Satışları Eylül'de Arttı

Yabancılara Konut Satışları Beklentilerin Üstünde Çıktı

Yurtdışı eksenli taleplerinde çok fazla olduğunu belirten Aydemir, yabancılara konut satışları ise beklentilerin üstüne çıkmasından da bir hayli memnun. Özellikle yatırım amaçlı alınan konutların sayısının fazla olduğu da biliniyor. Bununla birlikte dünya standartlarında olan Türk inşaat şirketlerinin zorlu dönemi yakın zamanda geçeceklerini beklediğini de sözlerine ekledi. Gerçekleştirilen iyileştirmelerle birlikte müşteri odaklı anlayışların sürdürülebilir olduğunu ifade etti. Her türlü duruma karşı ise firma olarak hazır olduklarını söyleyen Latif Aydemir, temel anlamda müşteri memnuniyetimiz ilk amacımız diyerek sözlerine nokta koydu.

Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Geminbeli Tüneli’nde ara verilen inşaat çalışmaları 1 yılın ardından yeniden başladı

Karadeniz’i Akdeniz’e bağlayan Geminbeli Geçidi'nde inşası duran tünelde 1 yılın ardından çalışmalar yeniden başladı. Sivas’ın Zara ilçesi sınırları içerisinde yer alan 2010 rakımlı Geminbeli Geçidi'nde...