LetCRM kullanıcıları, sahadaki takım arkadaşlarına görevler verebiliyor; tüm işlerin takibini kolaylıkla yapabiliyorlar. Entegre CRM olması sayesinde şirket içindeki tüm faaliyetler  (işler, projeler, teklifler, satış fırsatları ) müşteriler ile ilişkilendirilebiliyor. Teklifler hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanıp kayıt altına alınabiliyor. Hangi projeyle ya da hangi müşteriyle ilgili neler yapıldığını anında rapor halinde sunabiliyor. Kolay kullanımı ile fonksiyonellik sağlayan program, bulut sistemi sayesinde dosya kaybı yaşanmasını önlüyor.

 

letcrm’den sanal şantiye portalına özel ilk 100 kişi için %15 indirimi kupon kodu:

snl2017

LetCRM kullanan bir işletme;  tüm iş ve projeyle ilgili dosyaları bulut ortamında depolayarak ortak bir alana sahip oluyor. Bulut teknolojisi ile telefon, tablet ve bilgisayar gibi tüm akıllı cihazlardan internet aracılığıyla dosyalara, projelere ve raporlara ulaşmak mümkündür. Mevcut depolama olan bulut sistemine proje ortaklarını dahil ederek kullanma seçeneği bulunuyor. Özellikle ortak projelerde işlevsellik kazandıran bulut teknolojisi her yerden dosyalara erişme imkanı veriyor, iş takibini kolaylaştırıyor.

LetCRM, hem web üzerinden hem de iOS ve Android uygulamalarıyla uyumlu bir şekilde çalışacak niteliğe sahiptir. Mobil uygulamalar ile mekan sınırı ortadan kalkıyor ve çalışanlar ister ofiste ister sahada olsun rahatlıkla erişim sağlayarak bilgi paylaşımında bulunabiliyor; geçmişte yapılan her şeyi görebilirler.

LetCRM Kullanmanın Faydaları

  • Müşterilerinizle ilgili geçmişte ya da devam etmekte olan tüm işleri ve mevcut projeleri görebilirsiniz.
  • Şantiyelerinizde yapılacak işleri çalışanlara atayabilir; önceden oluşturulmuş olan işleri dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.
  • Hızlıca teklifler oluşturabilir, revize işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Satış ekibinizi sahada yöneterek daha fazla satış gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şirket ajandanızı kullanarak şirket içi etkinlikleri ya da toplantıları organize edebilirsiniz.
  • Zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Mekan sınırlaması olmadan akıllı cihazlar ile bulut teknolojisi aracılığıyla dosya – rapor paylaşımı gerçekleştirebilir; iş kontrolü yapabilirsiniz.
  • Maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
  • Kurumsal kimlik oluşturma aşamasında profesyonel bir adım atabilir, şirket imajı oluşturabilirsiniz.

LetCRM kullanması oldukça basit bir arayüze sahiptir. Şirketlerin iş akışını kolaylaştıran, disiplin sağlayan, zaman ve mekan tasarrufu yapıp maliyeti düşüren LetCRM; kolay kullanımı ile herkesin kullanmaktan keyif alacağı bir teknoloji özelliği gösteriyor.

LetCRM Kalitesini Ücretsiz Denemek İstemez misiniz?

LetCRM kullanmak isteyen fakat öncesinde deneme yaparak programın işleyişini, sunduğu katkıları tecrübe etmek ve iş hayatındaki önemini görmek isteyenler için ücretsiz deneme fırsatı sunuyoruz. LetCRM’e üye olarak ücretsiz kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Komplikle ve büyük ekipler için kişiye özel indirimli paketleri hazırlıyoruz. Ekibinizin gücünü keşfedip, zamanı daha verimli kullanmak için LetCRM kullanmaya başlayın.

LetCRM ile ilgili tüm soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi: http://www.letcrm.com

%15’lik indirim kuponu: SNL2017

Bu içeriğimi puanlar mısın?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here