Ana Sayfa Reklam Sanal Ofis Nasıl Kurulur?

Sanal Ofis Nasıl Kurulur?

Finansal problemlerin aşılması ve internetin kişilere sağladığı çeşitli çalışma türlerini yeni ofis anlayışı ile sunan hizmete sanal ofis denir.

Türkiye’de girişimcilik, zamanın değişmesi ile yaygın bir hale gelmiştir. Teknoloji geliştikçe insanların çalışma şekilleri de farklı ofis anlayışını doğurmuştur. Şehirlerdeki ofis masrafları göz önüne alındığı zaman bütçe yetersizliğinden kaynaklı olarak girişimcilerin bu masrafları karşılamaları epey zorlayıcı olabilmektedir. Ofis kiraları, ofis için gerekli olan araçlar ve benzeri giderler kişileri başarısız olmaya mahkum etmektedir. Hali hazırda bulunan finansal sorunların aşılması ve internetin sunduğu faydalı çalışma tarzları kişileri yeni bir ofis mantığına yönlendirmektedir. Hal böyle olunca kendi işini kurmak isteyen birçok genç, sanal ofis hizmetinden yararlanmaktadır.

Sanal Ofis Ne Anlama Gelir?

Home-ofis, paylaşımlı ofis, freelance çalışma tarzı, hazır ofis şeklindeki yeni ofis anlayışlarının devamı niteliğindeki sanal ofis son zamanlarda yaygın hale gelen hizmetlerden biridir. Girişimcilere çeşitli fırsatlar sunan bu hizmet aracılığı ile kişiler işlerini rahat bir şekilde tamamlayabilmektedir. Bireyin devamlı olarak ofiste olmasına gerek kalmadan sekreterlik, iletişim ve yasal hizmetler girişimciye sunulmaktadır.

Ofise ihtiyacı olmayan çalışanlar sanal ofis hizmetini tercih etmektedir. Bu ofisin sağladığı avantajlardan en önemlisi şirket kurulumu için gerekli olan resmi adrestir. Hizmet müşteriler ile firmayı kaliteli bir lokasyonda buluşturmaktadır. Freelance çalışan, çoğunlukla şantiye gibi sahalarda bulunan, daimi olarak seyahate çıkan, home-office, danışmanlık yapan girişimci ve çalışanlar bu hizmetten yararlanabilmektedirler.

Birçok girişimci iş süreçlerini ofis dışında yürüttüğü için kargonun alınması, teslimatın düzenli bir şekilde yapılması ve çağrıların cevaplanmasını istemektedir. Bu isteklere en iyi şekilde cevap veren sanal ofis süreçteki işlemleri profesyonel çalışanlar tarafından yerine getirmektedir. Hizmetin sunduğu avantajların tamamı kişilerin zaman ve para kaybetmemesini sağlamaktadır. Zaman, para ve emek kaybı olmadığı zaman insanlar başarıya daha yakın bir performans sergilemektedirler.

Sanal Ofis Kurulumu

Kurulan şirket için tebligat adresinin gösterilmesi mecburi bir uygulamadır. Şirketin adresi resmi bir şekilde sanal ofis olarak gösterilebilmektedir. Sanal ofisin alındığı firma ile yasal adresin gösterilmesi için sözleşme yapılmaktadır. Firmanın kişiye sunduğu adres şirket adresi olarak gösterilir ve resmi şekilde şirketin kurulması için gerekli işlemler tamamlanır. Şirketin anonim, şahıs ya da limited olması fark etmeksizin yasal adres sanal ofisin adresi olarak kullanılabilmektedir. Gerekli olan detayların tamamı hizmetin alındığı firma ile görüşülmektedir.

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis yeni girişimcilerin veya kurumsal firmaların tercih ettiği bir hizmet türüdür. Günlük, senelik anlaşmalar yapılarak ofis kiralanır. Yeni ofis kurmak isteyen insanlar elektrik, kira, su, temizlik, tadilat, çeşitli gereçler ve internet gibi çeşitli problemlerle karşılaşmaktadır. Hazır ofis ise bu problemin tamamını ortadan kaldırarak kişinin bütçesine uygun muazzam bir hizmet sunmaktadır. Özellikle İstanbul gibi giderlerin fazla olduğu bir şehirde bu hizmetin kullanılması büyük avantajlar sağlamaktadır. Hizmet kişiye resepsiyon, sekreterlik, danışma, kafe, kargo, posta takip avantajlarını sunarak teknik yorucu işleri tamamen kişinin omuzlarından almaktadır.

Modern hazır ofis, toplantı salonu, salon ofisini ve diğer hizmetleri müşterilere muazzam seçenekler ile sunan Kamara, Türkiye’de sanal ve hazır ofisleri en iyi şekilde sağlamaktadır. Yeni teknoloji ofis seçeneklerini kullanıcılara oldukça uygun fiyat alternatifleri ile gerçekleştirmektedir. Aylık 150 TL gibi fiyatlarla her bireyin bütçesine uyum sağlayacak fırsatları hali hazırda sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve taksit seçenekleriyle kullanıcılara her anlamda destek sunan firmadaki hizmetlerle ilgili detayları bilgilere ulaşarak işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

- Sanal Şantiye'ye Özel İndirimli Eğitimler (Ağustos 2020) -

- Mühendis Akademi Eğitimleri -

 

→ TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al


→ TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ MSPROJECT Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ REVIT Architecture Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ Sta4CAD Eğitimi - 40 TL Satın Al-

⇒ Sıfırdan İleri Seviye Statik Proje Okuma ve Yorumlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ istCAD 2020 ile Kazı Projesi Hazırlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Yapım İşi İhalesine Hazırlık Süreci - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Sıfırdan 2018 TBDY Göre IdeCAD v10 Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ SAP200, ETABS, Sta4CAD ile Statik Proje Eğitimi - 50 TL *YENİ Satın Al


⇒ Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al


⇒ 2018 TBDY Göre STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al


*Listedeki fiyattan farklı bir fiyat görmeniz durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ABONELİK

 
Avatar
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ABONE OL

HAFTANIN İÇERİKLERİ

İnşaat Sektörünün Markası SANAL ŞANTİYE

2009 Yılında bilgi paylaştıkça artar prensibi ile kurulan Sanal Şantiye artık Türk Patent Enstitüsünce marka olarak tescil edilmiştir.Birlikte çıktığımız bu yolda Sanal Şantiye ismini markalaştırmanın...

Yapı denetimde çalışan İnşaat mühendislerinin ücret ve çalışma şartları iyileştirilmelidir

İnşaat sektörü ile ilgili her gün yeni olumsuz haberlerin geldiği bu zamanlarda her inşaat mühendisi topluluğu kendi çapında bir şeyler yapmaya, bu olumsuzlukları üst...

Profesyonel Akustik Çözümlerin Vazgeçilmez Adresi : Uzman Akustik

Endüstrileşmenin her geçen gün arttığı çağımızda önemli sosyal problemlerden biri haline gelen ve insan vücudunda yarattığı psikolojik gerginliğine yanı sıra birçok fizyolojik problemin de...

Üstgeçit çöktü, yol trafiğe kapandı

Hasdal Otoyolu'nda üstgeçit çöktü, yol trafiğe kapandı Eyüpsultan Hasdal’da otoyolun üzerindeki üstgeçit çöktüEyüpsultan Hasdal Otoyolu’ndaki Hasdal Kışlasının önündeki üstgeçit henüz bilinmeyen bir nedenle büyük...

SON YORUMLAR