Ana Sayfa Kütüphane Staj Şantiye Staj Defteri - Abdülmecit KONYAR

Şantiye Staj Defteri – Abdülmecit KONYAR

ŞANTİYE STAJ DEFTERİ

Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğrencilerinden Abdülmecit KONYAR tarafından İNİSTANBUL konut şantiyesinde yapılmış, daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış, oldukça faydalı bir şantiye staj defteri örneği. Öğrencilerin bu staj defter örneğini inceleyerek kendi staj defterlerinin yazılmasını kolaylaştırmasını umarım. 

Staj defteri doldurulurken örnek defterler yardımcı olması bakımından elbette incelenmelidir. Ancak tamamen kopyala-yapıştır olmamalıdır. Üniversitelerin sitelerinde bulunan staj defteri yazım kuralları okunmalı ve özgün bir defter oluşturulmalıdır. Örnek defterler sizlere defterlerinizin doldurulmasında yardımcı olacaktır.

Ayrıca verimli bir staj yapmanız için gerekenleri buradan okuyabilirsiniz. Bu yazı ile stajınızı en uygun ve verimli bir şekilde nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Staj zamanında muhakkak yanınızda not defteri ve kalem bulundurun. Bu gereksiz demeyin sık sık notlar alın. Bu size staj defterinizi yazarken kolaylık sağlayacaktır.

Staj defterinin içeriği ise şöyle:
-Şantiye ve mühendisler ile tanışma
-Şantiyede yapılan imalat ve montajlar
-Şantiyede karılaşılan sıkıntılar ve
çözümleri
-Kaba ve ince işler

-Şantiye de iş güvenliği

-İş makineleri ve kullanımları

-Yapı Denetim görevleri
-Kalıp ve demir işleri

-Vibratör kullanımı
-Duvar işleri
-Alçı boya işleri
-Örnek fotoğraflar ve görseller
Cihan BAĞ
Cihan BAĞ
MCBÜ İnşaat müh.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Șantiye stajında dikkat edilmesi gereken 5 önemli madde

Stajın kariyer hayatındaki önemini hepimiz biliyoruz. Gönüllü veya zorunlu staj olsun farketmeksizin şantiye stajında dikkat edilmesi gereken 5 önemli maddeye değineceğiz. 1. İlk izlenim Staj için...

Sanal Şantiye Bundle’da!

E=MC2 ‘ye Büyük Ödül