Tadilat Dekorasyon ve İnşaat

Tadilat Dekorasyon ve İnşaat konularının ana konuları çok fazladır. Döşeme, sıva, her türlü duvar, yalıtım (iç ve dış), kuru duvar veya asma tavan montajına veya genel dekorasyona mı ihtiyacınız var? Aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek için birkaç konu başlığı belirledik. O konu başlıklarına bir göz atalım.

Dış Cephe Kaplama

Binanızın ya da evinizin dış cephesinin eskidiğini ve yalıtım uygulamalarındaki son gelişmelerin uygulanması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? İşte bu anlamda yapılacak birkaç iş kalemini sizler için sıraladık.  Dış cephe kaplama, bir binanın yapısını ve iç kısmını hava ve ses gibi dış elemanlardan ayıran koruyucu bir malzeme tabakasıdır. Dış cephe kaplaması genellikle bir malzeme değil, bir malzeme grubudur ve her malzemenin dış koşulları engellemede kendi önemi vardır. Örneğin, çağdaş bir evin dış cephe kaplaması veya tuğla kaplaması, neme dayanıklı plastik bir örtü, yalıtım ve iç kısmı korumak için bir buhar bariyeri olacaktır. Dış cephe mekanik mermer kaplama ana ürün mermerdir ve parlaklık ve görünüm açısından oldukça estetiktir.  Dış cephe boyama işlemleri eskimiş bina ve apartmanları, evleri temiz ve bakımlı olmasını sağlamak adına periyodik olarak gerçekleştirmek gerekir. Dış cephe işlemlerinizi gerçekleştirirken zaman zaman iskele kurulumuna ihtiyaç doğabilir. İskele kullanımında işçilerin iş güvenliğini sağlamayı unutmayın.

Doğalgaz Proje

Evinizi ısıtmak, kullandığınız suyu ısıtmak ve yemek pişirmek gibi işlemlerinizi gerçekleştirmek için doğalgaz sistemine geçmek isteyebilirsiniz. Ancak öncelikle yapmanız gereken şey doğalgaz projesi hazırlatmak olmalıdır. Ardından Doğalgaz Tesisat işlemleriniz için kullanacağınız kombi markasının teknik servisinden destek alarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.  Evinizin genişliği ve izolasyonu kombinizin kapasitesini hesaplamanız için gerekli ayrıntılardır. İzolasyonu çok olmayan 160 m2 civarı olan bir evi ya da işyerini ısıtmak için 20.000 kcal/h kapasitesindeki bir kombi yeterli olacaktır.  Evin izolasyonu ne kadar iyiyse ısıtılacak alan da o oranda artacaktır. Metrekare büyüdükçe kombi kapasitesi de yükselecektir.  100-120 metre kare ortalama bir daireyi ısıtmak ve sıcak su sağlamak için kombi kapasitesinin 17-20 bin kcal/h olması gerekir.

Duvar Kağıdı döşeme

Duvarlarınızın görüntüsünden sıkıldınız mı? Yenilik yapmak mı istiyorsunuz o zaman duvar kağıdı döşeme tam size göre bir yenileme çalışması olabilir.2018 yılında özellikle duvar kağıdı trendlerinde  vintage, çiçek desenleri, country  detaylar,  geometrik desenler, ahşap desenler  ve eskitme modeller oldukça popüler. Duvar kağıtları seçiminizi yaparken odanızdaki mobilyalar, perdeler  ve renkleri de düşünerek seçiminizi yapabilirsiniz. Seçeceğiniz duvar kağıdını ister kendiniz ister duvar ustası yardımıyla halledin evinizin tüm havasını bir anda değiştireceğinize kendiniz bile inanamayacaksınız.

Demir Doğrama İşleri

Demir doğrama işleri bir sanat işidir. Demirin ateşle dövülerek ferforje gibi koruma ve aksesuar yapımlarının yanı sıra inşaat işlerinde birçok bölümünde demir doğramadan oldukça fazla yararlanılır. Demir doğrama bahçe kapılarından, balkon korkulukları, merdiven trabzanları ve masa ayaklarına kadar birçok alanda da yardımcı olarak kullanılır.

Tüm bu hizmetleri teklifgelsin olarak sizlere sunuyor ve en uygun hizmeti bulmanıza yardımcı oluyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here