Ana Sayfa Güncel Türk Mühendisler Dünya’yı Baştan Yaratıyor!

Türk Mühendisler Dünya’yı Baştan Yaratıyor!

AlaCeg Mühendislik firmasının yetkili teknik müdürü Seyit İsmail Ulusoy, yeni dünya düzenini Türklerin yarattığını, dünya çapında pek çok üstün başarıya sahip olan projelerin tasarım ve genel çizimlerinin Türk Mühendisler tarafından tasarlandığını belirtti. İnşaat mühendisi adına büyük bir adım olan bu başarı dünyanın takdirini aldı. Genel olarak çizimlerde Filipinler, Vietnam, Meksika, Amerika gibi ülkelerdeki ortaklarında gücünün kullanıldığını belirten Ulusoy, şu sözleri belirtti;

“Henüz inşaatı devam eden Facebook’un son teknoloji ve veri merkezinin ön üretimli cephelerinin, tüm hesap ve veri işlemlerini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ayrıca yine inşaatı devam eden ve rekor bir bitirme süresi hedefi olan (9 ay) Old Domion Stadyumu’nun genel hesap, üretim projelerini ve 3 boyutlu şahane tasarımını 3 ay gibi en kısa sürede tamamladık”.

Türk Mühendisler Yeni Projelerde Yer Alıyor

Yurt dışında bilinen ve tamamen ilgi odağı olan Türk mühendisler, farklı ve yeni projelerde de yer aldıklarını belirten Ulusoy 2019 senesinde de bu yolda ilerleyerek yükselmeye devam edeceklerini belirtti. İnşaat mühendisi ve diğer mühendisler ile birlikte Türk Mühendisler Dünya’yı her daim baştan yaratmaya devam edecektir. Türk Mühendislik adına büyük bir çıkış olan bu olay ile birlikte bu yükseliş herkes tarafından takdir edilmekle birlikte, Türk Mühendisler teknik bilgi, deneyim ve her türlü detayda olan üstün işleyişlerini yalnızca ülkemizde değil, Dünya çapında da göstererek başarılarını tekrardan ispatlamışlardır.

Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

1 YORUM

  1. Konu başlığı biraz hassas duruyor. Dünyayı baştan yaratma gibi başlıklar tepki alabilir. Diğer yazılarda dikkat edilmesi gerek diye düşünüyorum.
    Yazı için teşekkürler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

İş Hukuku – Yanaktan ‘Makas Almak’ Kişilik Haklarına Saldırı Sayıldı

İş yeri yetkilisinin yanağından makas aldığı işçi, amirinin bu hareketiyle kendisini küçümsediğini iddia ederek olayı yargıya taşıdı. Yanağından makas alındığı için depresyona girdiğini ve...