İnşaat Firmalarının yakından takip ettiği yapı malzemeleri, şık mimarisi olan tüm inşaatlar için olazsa olmazdır. Evin geniş ferah ve şık tasarımını yapı malzemeleri ile güzelleştiren inşaat firmaları banyo dekorasyonunda en çok dikkat ettiği ürün Duşakabin modelleridir. Şık görünüme sahip ucuz duşakabin ise tüm inşaat firmalarının vazgeçilmez ürünüdür. Bu nedenle inşaat firmalarının talepleri karşılamak için, Nokta Duşakabin şık tasarıma sahip, ucuz fiyatlı duşakabin modellerinde sektörün en önde gelen firmaları arasındadır. Her banyo ölçüsüne uygun kare, oval, dikdörtgen ve düz her modelde istenilen ölçülerde duşakabin üretimi yapmaktadır.

İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan üretici bayilikleri ile duşakabin üretimi nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. İnşaatınıza uygun modeli belirlemek ve en uygn fiyat teklifi almak için nokta duşakabin müşteri temsilcisini aramanız yeterlidir. Ayrıca ürünlerimizi www.noktadusakabin.com internet sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Duş almak günlük hayatınızın değişmezleri arasında yer alır. Hepimiz özellikle havaların ısınması ile daha sık  duş alır hale geliyoruz.

Banyolarımızın daha ferah ve hijyenik bir ortama sahip olabilmesi için, evlerimizde bir çok tadilat yaptırıyoruz. Eşya saklama dolapları, deterjan gözleri, kirli sepeti, duşakabin derken liste uzayıp gidiyor. Hepimiz evlerimizde değişiklik yapmayı severiz. Değişim için de en çok banyolarımızı tercih ederiz. Hem düzenli hemde hijyenik bir hale getirmek isteğimiz banyolarımız değişim için bizleri bekliyor. Öncelikle banyolarınıza ferahlık eklemek istediğinizi düşünüyoruz. Bu düşüncemizi banyolarda pencere bulunmamasından dolayı daha kasvetli görüntüsüne borçluyuz.

Ferah ve hijyenik bir banyo hepimizin ortak isteği. Gerisi renk seçimi ve dekorasyon tercihine kalıyor. Duş alanı tadilatı ve duşakabin modeli derken, tabi bu arada duş teknesi de listeye ekleniyor. Öyle ki daha ferah ve hijyenik bir banyo görüntüsü için duş tekneleri olmazsa olmazlardandır. Hem temizliği kolay, hemde kir tutmayan özellikleri ile hepimizin banyolarına eklenmesi gereken ihtiyaçların listesine üst sıralardan bir giriş yapıyor. Çünkü banyo temizliği detay isteyen ve yorucu bir temizliktir. Hele bir de banyo yaptıktan sonra kalan kirler ile kimse uzun uğraşlar vermek istemez. Sabun artığı, vücut kiri derken duş aldıktan sonra temizlik yapma mecburiyeti, duş alma isteğini baltalıyor. Sizler için yaptığımız araştırmamızdan elde ettiğimiz sonuçlara göre duş teknesi fiyatları için, çok yüksek olmadıklarını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Öyle ki iş sadece tadilat yaptırmak istemekle bitmiyor,  ir de ekonomik boyutu da oldukça cep yapıyor.

Hem maddi, hem de fiziki yönden oldukça yıpratıcı olan tadilatlar hayal olarak kalmasın. Banyonuzda yaptırmak istediğiniz duş ortamı için duş tekneleri oldukça ergonomik ve ekonomik. Eğer sizlerin de ihtiyacı varsa, Sizler de daha ferah, daha temiz, daha yeni bir banyo istiyorsanız sizlere de şiddetle tavsiyemiz duş tekneleri ile ilgili geniş bir araştırma yapmanız olacaktır. Hem zemin olarak hijyenik hemde kolay temizlenir oluşu sizleri de iyi ki yaptırmışım fikrine sabitleyecektir. Daha önceki duş zemininizin düz fayans, beton yada yine bir duş teknesi olması hiç önemli değil. Sizlerin isteği üzerine ölçüler alınarak, dileğiniz şekilde duş teknesi sipariş etmeniz yeterli. Montaj süresi kısa ve tahminen 1-2 günlük bir kuruma süresi sonrasında kullanıma tamamen hazır. Yenilenmiş ferah bir banyoda mis gibi bir duş almanın yerini hiçbirşey alamaz.

Sizlerde duş almayı çok seviyorsanız, duş aldıktan sonra bir de duş temizliği ile uğraşmaktan bıktıysanız mutlaka bir duş teknesi ile duş zemini oluşturmanızı tavsiye ederiz. Hem yenilenmiş ferah bir banyo ortamı için olumlu bir değişim olurken, hem de kullanışlı ve kolay temizliği sayesinde iyi ki yatırmışım diyeceğiniz bir tadilat olacak. Tadilat esnasında eviniz batmayacak, hızlı montajı sayesinde kuruma işlemimden hemen sonra kullanıma hazır olacaktır.

 

Bu içeriğimi puanlar mısın?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here