Ana Sayfa Güncel ABD’de Bir Rafineride Patlama Meydana Geldi

ABD’de Bir Rafineride Patlama Meydana Geldi

ABD’nin Pennsylvania eyaletinde bir rafineride patlama meydana geldi.

ABD’nin Pennsylvania eyaletinin Philadelphia şehrinde bir rafineride sabahın erken saatlerinde şiddetli bir patlama meydana geldi. Şehrin güneyindeki Philadelphia Energy Solutions rafinerisinde meydana gelen patlamadan sonra yangın çıktı. Yerel basında çıkan haberlerde patlamada henüz ölen ya da yaralanan olmadığı bildirildi.

Pensilvanya eyaletine bağlı Philadelphia şehrinde sabahın erken saatlerinde şiddetli bir patlama meydana geldi. `Energy Solutions´şirketine ait petrol rafinerisinde yangın çıktı. Yangınla birlikte rafineride art arda büyük patlamalar meydana geldi. Yerel medyada da yer alan haberlere göre, yerel saatle 04.00 sıralarında çıktığı tahmin edilen yangın sırasında yaşanan patlamaların yakındaki bölgelerden de şiddetle duyulduğu belirtildi. İtfaiye ve sağlık ekiplerinin bölgeye ulaşımını kolaylaştırmak için rafineri çevresindeki yolların ulaşıma kapatıldığı bilgisine yer verildi. Halen söndürülmeye çalışılan yangının çıkış nedeni ve ölen ya da yaralanan olup olmadığına dair bir açıklama ise yapılmadı.

`Energy Solutions´a ait rafinerinin 150 yıldan fazla süredir de faaliyette olduğu kaydedildi.

Patlamanın şiddetini aşağıdaki videomuzda görebilirsiniz.

 

Daha fazlası için Youtube SanalŞantiye

Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Soğuk algınlığından koruyan ve antioksidan içeren kış çayı tarifleri

Diyetisyen Perihan Kılıç, kışın tüketilen çaylarının tüketim sıklığı ve pişirme yönteminin sağlık açısından önemine vurgu yaparak, “Bitkinin odun ve kök kısımları pişireceksek eğer kaynatmalıyız....