Ana Sayfa Güncel Haberler Beşiktaş'ta Bir Yol Çökmesi Daha Yaşandı

Beşiktaş’ta Bir Yol Çökmesi Daha Yaşandı

- Reklam-

İstanbul Beşiktaş Dolmabahçe’de geçen hafta meydana gelen yol çökmesi olayının bir benzeri dün akşam saatlerinde Akatlar Mahallesi Prof. Dr. Kaya Çilingiroğlu Caddesi’nde yaşandı.

Son günlerde istinat duvarı çökmesi ve yol çökmesi haberlerini sıkça duyar olduk. Bu olayların ard arda yaşanması vatandaşları haliyle endişlendiriyor. Bu olayların en son örneği ise yine Beşiktaş’ta yaşandı.

Beşiktaş Dolmabahçe Akatlar Mahallesi Prof. Dr. Kaya Çilingiroğlu Caddesi ile Zeytinoğlu Caddesi’nin birleştiği kavşakta dün akşam saatlerinde yolda çökme meydana geldi. Yoldan geçen sürücülerin çökme olayını ekiplere bildirmesi üzerine olay yerine belediye ekipleri sevk edildi. Ekipler, çökmenin oluştuğu kavşakta güvenlik önlemi aldı. Ekipler, yoldaki çöken alanın etrafını bariyerle çevirdi. Yoldaki çöken bölüm sabah saatlerinde onarıldı.

Öte yandan, geçen hafta yine Beşiktaş Dolmabahçe’de benzer şekilde bir yol çökmesi olayı yaşanmıştı. Umarız ki bu olaylar bir daha yaşanmaz ve gerekli tedbirler geç kalınmadan alınır.

- Reklam-

Kaynak: Dha

- Sanal Şantiye'ye özel indirimli UDEMY eğitimleri (Şubat 2020'ye özel)-Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL Satın Al
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL Satın Al
STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al
MSPROJECT Eğitimi - 50 TL Satın Al
REVIT Eğitimi - 50 TL Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BUNLARI KAÇIRMA

Temeli görkemli bir şekilde atılmıştı ama…

Trabzon’un Yomra ilçesinde temeli yaklaşık 20 ay önce atılan Yomra Sanayi Sitesi’nden iş yeri satın alan vatandaşlar, iş yerlerinin belirtilen sürede teslim edilmediği gerekçesiyle...