Ana Sayfa Güncel Beylikdüzü’nde Neler Oluyor? En Son Emlak Haberleri

Beylikdüzü’nde Neler Oluyor? En Son Emlak Haberleri

İstanbul’un son yıllarda gelişme gösteren ilçeleri arasında ilk sıralarda yerini alan Beylikdüzü, yaşam odaklı konut projeleriyle ve uygun satılık daire fiyatları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Beylikdüzü Satılık Daire Seçenekleri

Yüzölçümü büyük olan ilçelerden Beylikdüzü satılık daire alımlarında çok farklı konseptler belirleyici olmaktadır. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, 100 metrekare daire özelinde ortalama Beylikdüzü satılık ev fiyatları 228 bin 30 TL olmakla birlikte çok daha düşük fiyatlarda daire seçenekleri de bulunmaktadır. 2+1, 3+1, 4+1 veya çok daha büyük daire seçeneklerinin olmasının yanı sıra site içi daireler, Beylikdüzü satılık ev seçeneklerinde öncelikli tercih olmaktadır. Genel itibariyle yeşil alana sahip olmanın yanı sıra depreme dayanıklı olma özelliğine de sahip olan konut projelerinde otopark ve çocuk oyun parkları bulunmaktadır. Böylelikle sadece bir konut değil, yaşam alanı olarak değerlendirilmesi de söz konusudur. Güvenli yapısı ve çeşitli imkanlarıyla Beylikdüzü konut projeleri ideal çözümler sunmaya devam etmektedir. Spor Salonu, Kapalı yüzme havuzu, sauna veya farklı sosyal tesislere sahip Beylikdüzü satılık ev seçeneklerinde fiyatlar bölge ortalamasının üzerinde seyretmektedir.

 

Beylikdüzü Konut Yatırım Fırsatları

İstanbul satılık daire seçeneklerine oranla daha uygun fiyat avantajlarına sahip Beylikdüzü satılık evler alternatifleri yatırım odaklı değerlendirilebilmektedir. Her geçen gün yükselen bir satış trendine sahip olan Beylikdüzü satılık daire seçenekleri bu açıdan dikkat çeken unsurlar arasında. Dairelerin kısa süre içinde kiralanabilir olması ise yatırımcılar açısından diğer büyük avantaj olarak öne çıkıyor. Beylikdüzü kiralık ev fiyatları 100 metrekare özelinde ortalama 1.076 TL civarında seyrediyor. Bölgeden satın alacağınız dairenin 18 yıl geri dönüş süresi bulunuyor. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre kiralık daire fiyatları bölgede 1345 TL’ye kadar çıkıyor. Amortisman süresinin İstanbul ortalamasının çok altında olması ise yatırımcıları bu noktaya çeken en büyük etken.

 

Beylikdüzü Yaşam Koşulları

Yaklaşık 10 yıllık süreç içinde çeşitli kollardan gelişme gösteren Beylikdüzü yaşam ve iş açısından da geniş imkanları vadediyor. Sanayi ve ticaret anlamında önemli birçok sektörün merkezi olan Beylikdüzü, çeşitli üniversitelere de ev sahipliği yapıyor. Özellikle metrobüs ulaşımı ile trafik sorununu minimuma indiren Beylikdüzü’nde, satılık ev tercihinizi metrobüse ne kadar yakın kullanırsanız; o oranda konforlu bir yaşama adım atabilirsiniz.

 

Ve Beylikdüzü Semtleri…

İyi imkanlar ve donatılara sahip Adnan Kahveci Mahallesi’nde satılık daire fiyatlar bölgenin üzerinde seyrediyor. Özellikle Atakent Caddesi üzerindeki dairelerin hem tercih edilme oranı hem de fiyatları bölge nazarında yüksek. Bunun dışında Dereağzı ve Büyükşehir bölgeleri gelmektedir. İlçenin kenar bölümlerinde kalmakla birlikte sahile sahip Gürpınar ve Yakuplu semtleri ise son yıllarda önemli oranda bir gelişim göstermekle birlikte fiyat açısından daha uygun semtler arasında yer alıyor.

 

Tüm Beylikdüzü satılık daireler için tıklayın.

Sanal Şantiye
Sanal Şantiyehttps://sanalsantiye.com
Sitemiz 2009 yılında sektörel geleceği takip etmek ve internet üzerinden inşaat sektörüne katkıda bulunmak için kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

Depremde Kısa Kolon, Perde ve Kirişlerin Davranışı Hakkında Değerlendirme

Günümüzde hemen her inşaat mühendisinin bildiği depremlerde  kısa kolon, perde ve kiriş davranışı hakkında bir değerlendirme yapmaya çalışacağız. Öncelikle depremde bant pencere kısa kolon deprem...