Ana Sayfa Genel Dünya Gayrimenkul Piyasasına GABORAS İle Yeni Model!

Dünya Gayrimenkul Piyasasına GABORAS İle Yeni Model!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından kurulmuş olan Gayrimenkul Kıymetler Borsası A.Ş. firması hakkında tanıtımı yapıldı. Borsanın hedefleri hakkında Türkiye Varlık Fonu yöneticilerine sunuldu.

Türkiye’de bulunan gayrimenkullerin alım, satımı ve kiralama işlemlerinin yapılabilmesi için 7/24 elektronik ortamlardan MÜDİAD tarafından çalışmalar devam etmektedir. GABORAS’ ın tanıtımı yapılırken konut ve işyeri projelerinde doğru, gerçek ve şeffaf bilgilere ulaşmanın kolay yollardan olması amaçlanarak hedeflerin faaliyetlerinden bahsedildi.

Varlık Fonu Yetkilileri İle Dernek Yöneticileri Bir Araya Geldi

AA’nın paylaşmış olduğu habere göre; Bu kapsamda Varlık Fonu yetkilileri ile dernek yöneticileri bir araya gelerek toplandı. Türkiye Varlık Fonu Yönetiminde Genel Müdür olan Zafer Sönmez ile fon yetkililerinden bazıları da toplantıya katıldı. Toplantıda yer alan diğer isimler ise Hikmet Köse (MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi), Cihan Köse (GABORAS Yönetim Kurulu Başkanı), Ahmet Buğa (SENYAP Genel Müdürü) ve İshak Kurtuluş Altun (GABORAS Genel Müdürü) oldu.

Toplantıda GABORAS’ ın planlamış olduğu projelerde dijital işlemler, gayrimenkul borsa ürün ve endeksleri, iş planları, düzenlemeler, kurumsal iş birlikleri ve teknik çalışmalar doğrultusunda konuşuldu.

Dünya Gayrimenkul Piyasasına Heyecan Verici Proje

Türkiye’nin gelişmekte olan yeni bir felsefe ve gayrimenkul piyasası üretebilecek potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Zafer Sönmez, ekonomik sistem ve tarihsel yeteneğe sahip olduğunu öne sürdü.

Sönmez; GABORAS’ın yerli ve milli teknolojileri üretmesi ile dünya gayrimenkul piyasası yeni bir model geliştirip sunacağından bahsetti. Bu projenin ayaklara yere basan bir proje ve heyecan verici olduğunu belirtti.

- Sanal Şantiye'ye Özel İndirimli Eğitimler (Ağustos 2020) -

- Mühendis Akademi Eğitimleri -

 

→ TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL Satın Al


→ TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ MSPROJECT Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ REVIT Architecture Eğitimi - 60 TL Satın Al


→ Sta4CAD Eğitimi - 40 TL Satın Al-

⇒ Sıfırdan İleri Seviye Statik Proje Okuma ve Yorumlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ istCAD 2020 ile Kazı Projesi Hazırlama Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Yapım İşi İhalesine Hazırlık Süreci - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ Sıfırdan 2018 TBDY Göre IdeCAD v10 Eğitimi - 35 TL * YENİ Satın Al


⇒ SAP200, ETABS, Sta4CAD ile Statik Proje Eğitimi - 50 TL *YENİ Satın Al


⇒ Temelden Çatıya İnşaat Eğitimi - 60 TL Satın Al


⇒ 2018 TBDY Göre STA4CAD Eğitimi - 35 TL Satın Al


*Listedeki fiyattan farklı bir fiyat görmeniz durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

ABONELİK

 
Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

ABONE OL

HAFTANIN İÇERİKLERİ

İnşaat Sektörünün Markası SANAL ŞANTİYE

2009 Yılında bilgi paylaştıkça artar prensibi ile kurulan Sanal Şantiye artık Türk Patent Enstitüsünce marka olarak tescil edilmiştir.Birlikte çıktığımız bu yolda Sanal Şantiye ismini markalaştırmanın...

Yapı denetimde çalışan İnşaat mühendislerinin ücret ve çalışma şartları iyileştirilmelidir

İnşaat sektörü ile ilgili her gün yeni olumsuz haberlerin geldiği bu zamanlarda her inşaat mühendisi topluluğu kendi çapında bir şeyler yapmaya, bu olumsuzlukları üst...

Profesyonel Akustik Çözümlerin Vazgeçilmez Adresi : Uzman Akustik

Endüstrileşmenin her geçen gün arttığı çağımızda önemli sosyal problemlerden biri haline gelen ve insan vücudunda yarattığı psikolojik gerginliğine yanı sıra birçok fizyolojik problemin de...

Üstgeçit çöktü, yol trafiğe kapandı

Hasdal Otoyolu'nda üstgeçit çöktü, yol trafiğe kapandı Eyüpsultan Hasdal’da otoyolun üzerindeki üstgeçit çöktüEyüpsultan Hasdal Otoyolu’ndaki Hasdal Kışlasının önündeki üstgeçit henüz bilinmeyen bir nedenle büyük...

SON YORUMLAR