Ana Sayfa Genel Dünya Gayrimenkul Piyasasına GABORAS İle Yeni Model!

Dünya Gayrimenkul Piyasasına GABORAS İle Yeni Model!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından kurulmuş olan Gayrimenkul Kıymetler Borsası A.Ş. firması hakkında tanıtımı yapıldı. Borsanın hedefleri hakkında Türkiye Varlık Fonu yöneticilerine sunuldu.

Türkiye’de bulunan gayrimenkullerin alım, satımı ve kiralama işlemlerinin yapılabilmesi için 7/24 elektronik ortamlardan MÜDİAD tarafından çalışmalar devam etmektedir. GABORAS’ ın tanıtımı yapılırken konut ve işyeri projelerinde doğru, gerçek ve şeffaf bilgilere ulaşmanın kolay yollardan olması amaçlanarak hedeflerin faaliyetlerinden bahsedildi.

Varlık Fonu Yetkilileri İle Dernek Yöneticileri Bir Araya Geldi

AA’nın paylaşmış olduğu habere göre; Bu kapsamda Varlık Fonu yetkilileri ile dernek yöneticileri bir araya gelerek toplandı. Türkiye Varlık Fonu Yönetiminde Genel Müdür olan Zafer Sönmez ile fon yetkililerinden bazıları da toplantıya katıldı. Toplantıda yer alan diğer isimler ise Hikmet Köse (MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi), Cihan Köse (GABORAS Yönetim Kurulu Başkanı), Ahmet Buğa (SENYAP Genel Müdürü) ve İshak Kurtuluş Altun (GABORAS Genel Müdürü) oldu.

Toplantıda GABORAS’ ın planlamış olduğu projelerde dijital işlemler, gayrimenkul borsa ürün ve endeksleri, iş planları, düzenlemeler, kurumsal iş birlikleri ve teknik çalışmalar doğrultusunda konuşuldu.

Dünya Gayrimenkul Piyasasına Heyecan Verici Proje

Türkiye’nin gelişmekte olan yeni bir felsefe ve gayrimenkul piyasası üretebilecek potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Zafer Sönmez, ekonomik sistem ve tarihsel yeteneğe sahip olduğunu öne sürdü.

Sönmez; GABORAS’ın yerli ve milli teknolojileri üretmesi ile dünya gayrimenkul piyasası yeni bir model geliştirip sunacağından bahsetti. Bu projenin ayaklara yere basan bir proje ve heyecan verici olduğunu belirtti.

Avatar
Begüm
Editor/SanalSantiye.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklam-

BUNLARI KAÇIRMA

28 yıldır yapılmayan köprü 2 günde inşa edildi

Adana’da 28 yıldır evinin önünden dere yatağı geçen kadının sesini Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar duydu. Aydar’ın talimatıyla dere yatağına köprü yapıldı. İsalı Mahallesi’nde evinin...